Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Филмови кои ви ги препорачуваме

Страна 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by MaX on Пон Окт 22 2007, 01:15

1MM0rtalis напиша:ne da e dobar kecot e zakon i jas edvaj go cekam samo ne znam dali angleina ce glumi pak?

Добра вест нема да глуми.Прво се разочарав ко чув дека таја ке глуми во 2 дел ама шујќур нема да глуми.Very Happy Very Happy
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by bonte on Пон Окт 22 2007, 01:26

max svarno si nopak so ti smetat angleina
Laughing
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by MaX on Пон Окт 22 2007, 01:35

не и стојт бе улога во толку добар уметнички филм
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by 1MM0rtalis on Пет Окт 26 2007, 17:52

ti be lud si so i fali bas e zakon
e vidi go vo pravo e bonte ne da si nopak nopak ipol si
Very Happy
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by borisd on Саб Окт 27 2007, 17:19

Max aj be pofaligo onaj so go gleavme filmon. So ti se bendisa mnogu Very Happy:D:D
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by MaX on Саб Окт 27 2007, 19:49

1MM0rtalis напиша:ti be lud si so i fali bas e zakon
e vidi go vo pravo e bonte ne da si nopak nopak ipol si
Very Happy

Не бе брат не сум нопак него не сум комерцијален како сите.
А ти мислиш дека ке и стои таја улога. ХМ...

Ај само еден пример ке ти дадам кај што глуми лошо и доволно ке ти бидит........Господин и госпоѓа Смит.

Немем ништо против оваа глумица,напротив мислам дека е супер ама на ваков филм NO WAY.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by MaX on Саб Окт 27 2007, 19:50

borisd напиша:Max aj be pofaligo onaj so go gleavme filmon. So ti se bendisa mnogu Very Happy:D:D

Борис алал да ми ти е за филмчето лудило беше само не сум сигурен мислам дека се викаше САЈФЕР.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by borisd on Пон Ное 05 2007, 21:07

Ам така пишит, Cypher! Па сега ако се викат поинаку, мајчинаму Very Happy:D важно убав е фиљмот...
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by bonte on Пон Ное 05 2007, 22:25ovaj e star ama mrdnat film.glumecov za da go snima filmov oslabel 30Kg. epa vidi ti sega Very Happy
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by MaX on Пон Ное 05 2007, 23:02

Бонте алал да ти е,ми погоди филм со еден од мојте најомилени глумци.Еве уште еден добар филм со Кристијан Белј

avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by borisd on Чет Ное 15 2007, 11:40

Team America филмов е не знам, мора да го гледате!!!!!!!!

avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by MaX on Чет Ное 15 2007, 20:37

Да се слагам со борисд филмчево е ремек дело.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by MaX on Пет Ное 16 2007, 17:23Овај филм е од истите лујѓе што го направија Team America & South Park,значи нема промашај и на овај филм..
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by Jimmy on Сре Ное 21 2007, 02:21

Sargeras напиша:рацете горе за сите оние кои го пробуваат животот

видетеја новата реклама на кока кола лјолј

хммм... а за филмче гледајте го Lucky Number Slevin

pa kazete sto mislite Smile

dobar film
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by Jimmy on Сре Ное 21 2007, 02:26

borisd напиша:Bi vi go preporacal Perfume : Story of a Murderrer da go gledate, filmot e ne znam, a ako ste vo moznost da ja procitate knigata uste poarno ke e.

TOP FILM go gledav na kino
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by Kosta on Сре Ное 21 2007, 02:30

Jimmy напиша:
borisd напиша:Bi vi go preporacal Perfume : Story of a Murderrer da go gledate, filmot e ne znam, a ako ste vo moznost da ja procitate knigata uste poarno ke e.

TOP FILM go gledav na kino

Мене не ми е нешто посебно филмов, добар е али не колку што го праат сите, да помислиш упм е филмов Very Happy

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by MaX on Пет Ное 23 2007, 15:23

avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by Jimmy on Пон Дек 10 2007, 04:26преубав филм
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by MaX on Чет Дек 13 2007, 05:00

Jimmy

евети уште едно ромнтично филмче мислам дека ќе ве бендисат многу е оригинална
пиказната

avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by Kosta on Чет Дек 13 2007, 05:01

Max, филмчево е топ !

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by Александар on Пет Дек 14 2007, 03:12

Филмчето, Ерагон, но...
не филмот, земете ја книгата од каде и да можете за ден два ако не и три, двете книги да ги прочитате, а филмот, хмммдаггггггггаггеггг, добро а
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by Александар on Пет Дек 14 2007, 03:13

п.с. имаше и трета книга така, ма мора да има дајте ја ако ја имате Very Happy
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by _EAX on Пет Дек 14 2007, 18:07

butterfly on a wheel

_EAX
VIP
VIP

Female
Libra

Треснал Глупости : 193
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 107
Се наоѓам : vrska nemam
Ден на регистрирање : 2007-10-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by Jimmy on Вто Дек 18 2007, 02:40

MaX напиша:Jimmy

евети уште едно ромнтично филмче мислам дека ќе ве бендисат многу е оригинална
пиказната


супер филмче го имам гледано неколку пати
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by Caihlem on Саб Дек 22 2007, 17:22

I'm Legend

avatar
Caihlem
Почетник
Почетник

Треснал Глупости : 22
Поени : 0
Репутација : 0
Се наоѓам : Струмица
Ден на регистрирање : 2007-09-29

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот