Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Филмови кои ви ги препорачуваме

Страна 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by PsyTrip on Сре Мај 30 2007, 23:03

Jas bi vi go preporacal filmot BLOW....
avatar
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by Kosta on Чет Мај 31 2007, 01:35

Notebook Laughing
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by PsyTrip on Чет Мај 31 2007, 19:32

Smile
avatar
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by Ivcak on Пон Јун 04 2007, 00:07

abe koki dobar e filmot ali mn e dundarski Smile) nego koj ne gi gledal saw da gi glea po ditno zasto saw 3 neznaete kolku e najdobar naj psihpatski Smile))
avatar
Ivcak
Модератор
Модератор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 94
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Skopje Macedonia
Ден на регистрирање : 2007-05-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by Александар on Вто Јун 05 2007, 20:26

рацете горе за сите оние кои го пробуваат животот

видетеја новата реклама на кока кола лјолј

хммм... а за филмче гледајте го Lucky Number Slevin

pa kazete sto mislite Smile
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by borisd on Сре Јун 06 2007, 00:02

Alpha Dog mnogu dobar film, nema da zazalite
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by NIN on Сре Јун 06 2007, 01:13

Lucky Number Slevin - super a i saw isto ama ja si go sakam prviot del. a na koki filmceto si imase na mesto komentar Wink
avatar
NIN
Асистент
Асистент

Female
Scorpio

Треснал Глупости : 90
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Ден на регистрирање : 2007-05-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by borisd on Чет Јун 07 2007, 22:00

Napoleon Dynamite RULZZZZ!!!!!!
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by Ivcak on Саб Јун 09 2007, 16:15

Sargeras напиша:рацете горе за сите оние кои го пробуваат животот

видетеја новата реклама на кока кола лјолј

хммм... а за филмче гледајте го Lucky Number Slevin

pa kazete sto mislite Smile
ej top Film go simnav i go gleav stvarno e mn dobar... 10x
ako imas uste nekoj preporacaj...
avatar
Ivcak
Модератор
Модератор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 94
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Skopje Macedonia
Ден на регистрирање : 2007-05-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by Vlado-Tornado on Нед Јун 10 2007, 00:46

Леле како може да речеш дека Napoleon Dynamite rulz ? Па има ли поглуп филм, молим те ? Ау, кој сака да си го скрати животот со гледање на ваков бизарен филм, нека повели, Napoleon Dynamite му е правиот избор
avatar
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by Ivcak on Нед Јун 10 2007, 18:17

Vlado-Tornado напиша:Леле како може да речеш дека Napoleon Dynamite rulz ? Па има ли поглуп филм, молим те ? Ау, кој сака да си го скрати животот со гледање на ваков бизарен филм, нека повели, Napoleon Dynamite му е правиот избор
hahah tolku li e beden da ne go gleam a Smile)
avatar
Ivcak
Модератор
Модератор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 94
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Skopje Macedonia
Ден на регистрирање : 2007-05-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by bonte on Пон Јун 11 2007, 02:39

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven cak noris zakon (mi kul u nab)Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Filmovi koi gi preporacuvame

Пишување by MaX on Вто Јун 12 2007, 02:12

Decki jas mozam da vi go preporacam Fight Club.postaro filmce ama koj go nema gledano neka go gleda,stvarno filmceto e zakon.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by borisd on Сре Јун 13 2007, 02:59

Vlado-Tornado напиша:Леле како може да речеш дека Napoleon Dynamite rulz ? Па има ли поглуп филм, молим те ? Ау, кој сака да си го скрати животот со гледање на ваков бизарен филм, нека повели, Napoleon Dynamite му е правиот избор
Епа зашо е најглуп филм, зато е нај јак Very Happy:D:D:D:D:D:D и не ми се моли ти се молам Very Happy:D:D
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by PsyTrip on Чет Јун 14 2007, 02:11

Jas bi vi go preporacal i How High
avatar
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by borisd on Пет Јун 15 2007, 02:10

Napoleon Dynamite бате ти е од типот Must Seen!!!!
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by MaX on Пет Јун 15 2007, 02:19

Добро е и филмчето на аватарот што ти е Оргазмо,не се нормални дечките Very Happy
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by Александар on Пет Јун 15 2007, 18:59

закон се филмчињата што ги препорачавте(а посебно наполеон динамит хахахаххаха), замалев од смеење само од што е глуп филмот )))

и ако може тој што е модератор или админ на овај дел од форумот да направи посебен топик во кој ке седат сите препорачани филмчиња(со жарн,актери/ки, итн) фала

тханк јоу
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by MaX on Саб Јун 16 2007, 06:59

 Ke se potrudime ne se sekiraj Smile
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Филмови кои ги препорачуваме

Пишување by composer_s on Нед Јун 17 2007, 13:07

Моја препорака е Волшебната судбина на Амелија Пулен.
Неверојатно различен филм!
avatar
composer_s
Почетник
Почетник

Треснал Глупости : 4
Поени : 0
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by PsyTrip on Нед Јун 17 2007, 16:18

300TheMovie e dobar
avatar
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by MaX on Нед Јун 17 2007, 19:32

Гледајтего "Паклена Помаранѓа" или "A Clockwork Orange" култен филм во 70ти.и ве молам кажетеми што мислите ако некој се реши да го гледа.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by NIN on Пон Јун 18 2007, 02:56

composer_s напиша:Моја препорака е Волшебната судбина на Амелија Пулен.
Неверојатно различен филм!

DA DA moogu dobar film stvarno! site da go gledate i bas e 'razlicen' Wink
avatar
NIN
Асистент
Асистент

Female
Scorpio

Треснал Глупости : 90
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Ден на регистрирање : 2007-05-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by borisd on Сре Јун 20 2007, 03:13

CRANK, филмот е ..... немам зборови Very Happy:D:D
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by MaX on Чет Јун 21 2007, 14:00

Американскиот филмски институт ги објави 100те најквалитетни остварувања.Видете тука http://www.wral.com/entertainment/story/1518777/ а филмот што јас ви го прпорачав пред некое време"A Clockwork Orange" е на 70та позиција .
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот