Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Филмови кои ви ги препорачуваме

Страна 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by MaX on Вто Јун 26 2007, 20:46

Kosta напиша:Старо ама законче - Вжештени глави Laughing Laughing

Не бе брат тие пробаја да се мајтапет со Рамбо во вториот дела ама не успеја.Оригиналон Рамбо е мајтап невиден.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by 1MM0rtalis on Вто Јун 26 2007, 23:22

се слагам со МАХ
за тоа морам да признаам
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by PsyTrip on Сре Јун 27 2007, 14:14

Еј земете да го гледате ЕВРОПСКО ЖИГОЛО МН СМЕШЕН ФИЛМ
avatar
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by MaX on Сре Јун 27 2007, 18:29

PsyTrip напиша:Еј земете да го гледате ЕВРОПСКО ЖИГОЛО МН СМЕШЕН ФИЛМ

Cekaj ozbilen si za filmov ili se zezas?
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by Александар on Сре Јун 27 2007, 19:40

FILM SERIJATA NA FINAL FANTASY (ne e erotika tuku Animiran FILM)
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by Vlado-Tornado on Сре Јун 27 2007, 21:39

Еј Final Fantasy се закон ! Ама имам гледано само два филма : Final Fantasy : The Spirits Within и Final Fantasy : Advent Children . Знаеш ли од каде можам да ги симнам другите филмови ? (и колку ги има ?)

Final Fantasy се пример за совршена анимација и професионална употреба на Maya програмата ! Ликовите се како реални актери
avatar
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by 1MM0rtalis on Сре Јун 27 2007, 22:59

ja be brat ce ti dam link
site mozni filmoj i anime ako sakas
pisi da ti go pratam
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by MaX on Сре Јун 27 2007, 23:20

1MM0rtalis напиша:ja be brat ce ti dam link
site mozni filmoj i anime ako sakas
pisi da ti go pratam

Аеееее како не ми имаше казано досега за ова.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by 1MM0rtalis on Чет Јун 28 2007, 00:07

kako nemas ti prasano
a ?
da go stavam linnkot?
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by Vlado-Tornado on Чет Јун 28 2007, 00:24

Да, стави го линкот, не знам зошто воопшто прашуваш Very Happy
avatar
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by 1MM0rtalis on Чет Јун 28 2007, 02:06

http://www.phazeddl.com/search.php?q=final+fantasy
imate se od igri do knigi
do stripoj do filmoj site od final fantasy dosega izelzeni poz do site fanovi inace animevo e ZAKON ova USTAV de lol!
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by NIN on Чет Јун 28 2007, 02:18

meet joe black
avatar
NIN
Асистент
Асистент

Female
Scorpio

Треснал Глупости : 90
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Ден на регистрирање : 2007-05-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by 1MM0rtalis on Чет Јун 28 2007, 02:18

se soglasuvam so nin
100%
zakon filmce mi se sviga
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by PsyTrip on Чет Јун 28 2007, 03:47

леле зна4и најдобар админ сум..која тема да отворам највеке мислеља има..............ШАЛА Very Happy Very Happy
avatar
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by 1MM0rtalis on Чет Јун 28 2007, 03:55

da be zakon si
Idea lol!
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by MaX on Чет Јун 28 2007, 20:50

Гледајтего 'The Grudge" или "Злоба".За обожавателите на хорори нема да згрешат ако го гледаат овај филм.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by Александар on Чет Јун 28 2007, 21:06

ajde deco... Ocean's 13 i Four Brothers, go preporaca nekoj Parfem:Prikazna na Ubiec(haha seriski)
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by Vlado-Tornado on Пет Јун 29 2007, 01:43

Луѓе, Transformers ќе биде лудило од визуелни ефекти... Роботите се ненормално добро направени... Гледајте ги трејлерите на www.transformersmovie.com . Има само една работа која не ми изгледа добра, барем според трејлерите: приказната во филмот. Мислам, според темата на филмот, не може многу да се измислува, но ова ептен добро се вклопува во калапот на Холивуд:

Значи, во трејлерите стои:
MOST HAVE COME TO DESTROY US
BUT SOME HAVE COME TO PROTECT US

Мислам ова е доволно, а јас колку што сфатив еве што се случува:
Decepticons вршат инвазија на Земјата, земјаните (Американците) во паника почнуваат да ја мобилизираат армијата (на САД) која очајнички губи од напредните роботи. Во агонијата, главниот лик открива дека неговиот нов автомобил е робот, и се запознава со Optimus Prime и останатите. Autobots застануваат на страната на Земјаните, a главниот машки и женски лик се наоѓаат измеѓу. Тука се разбира упаѓа типичната љубовна приказна нели...

Вакви филмови имало „мал милион“ досега. Сепак, пофалби за визуелните ефекти, саундтракот, сајтот и слично. Останува да видиме што уште нуди филмот.
avatar
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by MaX on Пет Јун 29 2007, 02:13

Vlado-Tornado напиша:Луѓе, Transformers ќе биде лудило од визуелни ефекти... Роботите се ненормално добро направени... Гледајте ги трејлерите на www.transformersmovie.com . Има само една работа која не ми изгледа добра, барем според трејлерите: приказната во филмот. Мислам, според темата на филмот, не може многу да се измислува, но ова ептен добро се вклопува во калапот на Холивуд:

Значи, во трејлерите стои:
MOST HAVE COME TO DESTROY US
BUT SOME HAVE COME TO PROTECT US

Мислам ова е доволно, а јас колку што сфатив еве што се случува:
Decepticons вршат инвазија на Земјата, земјаните (Американците) во паника почнуваат да ја мобилизираат армијата (на САД) која очајнички губи од напредните роботи. Во агонијата, главниот лик открива дека неговиот нов автомобил е робот, и се запознава со Optimus Prime и останатите. Autobots застануваат на страната на Земјаните, a главниот машки и женски лик се наоѓаат измеѓу. Тука се разбира упаѓа типичната љубовна приказна нели...

Вакви филмови имало „мал милион“ досега. Сепак, пофалби за визуелните ефекти, саундтракот, сајтот и слично. Останува да видиме што уште нуди филмот.

Другарче се ок ке е филмот ама ми се чини дека нема добро да помине на BOX OFICE
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by Vlado-Tornado on Пет Јун 29 2007, 02:16

Зошто мислиш дека нема добро да помине ?
avatar
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by MaX on Пет Јун 29 2007, 02:26

Vlado-Tornado напиша:Зошто мислиш дека нема добро да помине ?

Ми се чини дека не е тоа што го бара америчка публика.Ама мојт и да сум грешка не велам не.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by 1MM0rtalis on Пет Јун 29 2007, 17:16

moram malce vaka da te isakram maksi
ali filmov ce napravi bum vervis go reklamiret vece ova 2 godina unazat
a zosot mal film od ovoj zarn ne velam nema sci-fi ama posle terminator ova e najgolem robo hit dosega a negoviot crtan na kreatorite ima napraveno milioni dolari ne sum siguren moze i do bilion da se stignati,prikaznava e e ptem jaka mislam nema so i fala za trajlerit,i da gledajte go grudge ama kecot vtoriot e srajne samo sakaat da napravat neso od prviot neso slicno ali ne e toa toa kako copy paste da si naprajl znajs se kako ce odi use od pocetok mene toa mi bese malce dosadno.A i use neso amerikanskava publika e luda po vakvi filmovi maks zemi go za primer stra wars
a i producentov go obozavam
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by PsyTrip on Пон Jул 02 2007, 03:38

Еј земете си некоја акција со СТИВЕН СЕГАЛ зашто 4овекот знае да направи филмот да биде најдобар...со такви боре4ки вештини ретко се наога некој глумецVery Happy
avatar
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by MaX on Пон Jул 02 2007, 03:52

PsyTrip напиша:Еј земете си некоја акција со СТИВЕН СЕГАЛ зашто 4овекот знае да направи филмот да биде најдобар...со такви боре4ки вештини ретко се наога некој глумецVery Happy

Zini zemjo goltnime Stiven Segal i ubav film LOL
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by PsyTrip on Пон Jул 02 2007, 20:08

Пеер зашто да не праи...мислам дека така му е името тој со репот што е...во филмовите што го ивкаат НИКО
avatar
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот