Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Филмови кои ви ги препорачуваме

Страна 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by MaX on Нед Дек 23 2007, 00:54

Филмов иначе ги бувна сите рекорди во само 3 дена гледаност направи
неверојатни 75милиони долари.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by PEPE on Нед Дек 23 2007, 03:52

zemete si go FOTOGRAF ako sakate hororc ke umrete od strav...... affraid
avatar
PEPE
Почетник
Почетник

Male
Taurus

Треснал Глупости : 15
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : skopje-struga
Ден на регистрирање : 2007-12-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by MaX on Пон Фед 04 2008, 17:17

Гледајтего Донни Браско со Џони Дип и Ал Пачино во главни улоги.Закон филмче.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by PsyTrip on Вто Мар 04 2008, 23:29

Кој е љубител на романтични филмови нека го земе НОТЕ БООК


avatar
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by stole on Саб Мар 22 2008, 02:52

Ej eve sega gi gledav site predlozi od prva str. pa do 11. ama sepak najdobar
e prviot predlog Blow. Za drug film da vi preporacam e : Ripley UNDERGROUND, Good luck Chuch, Animal, 1408 i us eden ama ne mi teknuva na imeto ke vi go kazam ponatamu. Sakam komentar za filmovite!!! Smile

stole
Почетник
Почетник

Male
Taurus

Треснал Глупости : 13
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : kavadarci
Ден на регистрирање : 2008-03-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by Kosta on Нед Апр 06 2008, 02:34

Ако сакате да изгубите добри 1:25 минути од вашиот живот тогаш гледајте го Superhero Movie. (Типичен глуп американски филм)

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by borisd on Чет Мај 08 2008, 20:31

А ако не сакате добро да си поминете 02 часа и 05 минути тогаш гледајте го Knocked Up Wink
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by MaX on Пет Мај 09 2008, 21:23

Слушнав дека Iron Man бил многу добар филм.
Ама го нема со уба снимка никаде Sad
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by borisd on Пет Мај 09 2008, 21:28

Го спуштив и му се спреам да го глеам, ама стварно снимката е крш, ко со мобилен да е снимана Very Happy
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by ZokiPoki on Вто Мај 13 2008, 14:47

Еве кој зема преку торенти ... супер снимка ....

http://www.zamunda.net/details.php?id=126741
avatar
ZokiPoki
Почетник
Почетник

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 6
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 41
Се наоѓам : Delcevo
Ден на регистрирање : 2008-04-21

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by PsyTrip on Нед Јун 22 2008, 15:53

American Pie 6 NAJDOBAR Very Happy
avatar
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by Vlado-Tornado on Пон Јун 23 2008, 13:40

Guess who's back Smile
avatar
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by Александар on Пон Јун 23 2008, 18:51

zokipoki дај некако да направам акк на замунда, ми вика цело време 500к users има веке и да почекам додека некој си замине(демек некој е толку прос да си замине)
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by Kosta on Саб Aвг 23 2008, 18:13

Александар напиша:zokipoki дај некако да направам акк на замунда, ми вика цело време 500к users има веке и да почекам додека некој си замине(демек некој е толку прос да си замине)

Аце тешко за account таму, треба да си вистински среќник, еднаш месечно дали даваат таму acc, ако има некој acc нека го сподели со нас, да се спушти некое торентче. :iconflowerhr4:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by Александар on Пон Aвг 25 2008, 18:30

направив Wink

а за филмче , гледајте го 2от дел од /scorpion king\ ама само неколку минути
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by Kosta on Вто Aвг 26 2008, 00:25

Александар напиша:направив Wink

Па дај подели го со сите нас :iconflowerhr4: Ништо штетно :worshippy: :worshippy:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by jelena on Саб Aвг 30 2008, 07:20
кој го нема гледано нека земи да го гледа лудило е :smileJ:

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by Kosta on Чет Сеп 25 2008, 00:22

Made of HonorФилмчево е закон !!! :thumbup1:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Чет Сеп 25 2008, 01:30

многу добар филм гледајте го

avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by Ikica on Сре Дек 03 2008, 18:21

alvin and the chimpmuknsфилмчево е закон,кога го гледав многу се насмеав,а и приказната е добра :thumbup1:
avatar
Ikica
Почетник
Почетник

Female
Virgo

Треснал Глупости : 16
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : kumanovo
Ден на регистрирање : 2008-12-01

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by daci_st on Вто Jул 07 2009, 01:02

Ako sakate da se nasmeete, jas vi go preporacuvam da go gledate white chicks film4eto e ZAKON ! 👍

daci_st
Почетник
Почетник

Female
Leo

Треснал Глупости : 3
Поени : 3
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : stip
Ден на регистрирање : 2009-06-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови кои ви ги препорачуваме

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот