Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Точно - Неточно

Страна 4 of 13 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Точно - Неточно - Page 4 Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by MaX on Пон Мар 31 2008, 20:59

нетошно
ЧПМ е добродушен
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Точно - Неточно - Page 4 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно - Page 4 Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by Александар on Вто Апр 01 2008, 02:47

точно
ЧПМ обожава сладолед
Александар
Александар
Македонија

Расположение : Точно - Неточно - Page 4 In_Love
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно - Page 4 Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by MaX on Вто Апр 01 2008, 02:53

ТОЧНО
ЧПМ сака лето?
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Точно - Неточно - Page 4 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно - Page 4 Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by ~The Vampire~ on Вто Апр 01 2008, 02:58

Точно?
ЧПМ секој викенд е пијан? Very Happy
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Точно - Неточно - Page 4 Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно - Page 4 Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by borisd on Вто Апр 01 2008, 07:42

Точно! Very Happy
Дали ЧПМ знае што е тоа началник?
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Точно - Неточно - Page 4 Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно - Page 4 Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by Vase on Вто Апр 01 2008, 12:19

Точно.
ЧПМ има куче?

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
Vase
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение : Точно - Неточно - Page 4 Amused
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно - Page 4 Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by MaX on Вто Апр 01 2008, 19:40

Неточно
ЧПМ има сестра?
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Точно - Неточно - Page 4 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно - Page 4 Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by jelena on Вто Апр 01 2008, 22:11

Неточно
ЧПМ е заљубен?

_________________
Точно - Неточно - Page 4 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Точно - Неточно - Page 4 Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно - Page 4 Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by cojo on Сре Апр 02 2008, 00:36

Неточно

ЧПМ сака да иневерува?
cojo
cojo
Студент
Студент

Male
Aquarius

Треснал Глупости : 37
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : struga
Ден на регистрирање : 2007-07-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно - Page 4 Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by MaX on Сре Апр 02 2008, 02:38

Мислам дека прашањето е ИЗНЕВЕРУВА.
одговорот е НЕТОЧНО

ЧПМ сака секс игри?
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Точно - Неточно - Page 4 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно - Page 4 Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by bonte on Пон Апр 07 2008, 04:04

на компјутер или во живо?
сакат сакат

ЧПМ имат двд режач
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Точно - Неточно - Page 4 Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно - Page 4 Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by Vase on Пон Апр 07 2008, 16:54

Точно
ЧПМ игра кантер?

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
Vase
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение : Точно - Неточно - Page 4 Amused
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно - Page 4 Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by MaX on Пон Апр 07 2008, 18:24

неточно
ЧПМ лаже?
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Точно - Неточно - Page 4 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно - Page 4 Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by bonte on Нед Апр 13 2008, 21:17

Точно (зависит за што,на кого,во игри,на колоквиуми) Smile

ЧПМ е рибар
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Точно - Неточно - Page 4 Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно - Page 4 Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by MaX on Нед Апр 13 2008, 21:55

неточно

ЧПМ има куче?
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Точно - Неточно - Page 4 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно - Page 4 Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by jelena on Пон Апр 14 2008, 00:25

неточно

ЧПМ многу сака сладолед?

_________________
Точно - Неточно - Page 4 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Точно - Неточно - Page 4 Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно - Page 4 Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by borisd on Пон Апр 14 2008, 01:33

Точно (Многу)
ЧНМ Дали ке ни дојде Бт наскоро со Коки ?
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Точно - Неточно - Page 4 Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно - Page 4 Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by jelena on Пон Апр 14 2008, 01:41

Точно

ЧПМ после спиење одмара? :ljolj:

_________________
Точно - Неточно - Page 4 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Точно - Неточно - Page 4 Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно - Page 4 Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by MaX on Пон Апр 14 2008, 01:54

Неточно

ЧПМ сака хамбургер?
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Точно - Неточно - Page 4 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно - Page 4 Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by ~The Vampire~ on Пон Апр 14 2008, 02:40

Точно
ЧПМ се кае за некоја работа која ја направил во минатото?
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Точно - Неточно - Page 4 Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно - Page 4 Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by borisd on Пон Апр 14 2008, 02:50

Точно (не за една за повеке)
ЧПМ има мајспејс?
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Точно - Неточно - Page 4 Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно - Page 4 Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by MaX on Пон Апр 14 2008, 03:11

Точно

ЧПМ има Хај5?
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Точно - Неточно - Page 4 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно - Page 4 Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by Vase on Пон Апр 14 2008, 16:55

Точно
ЧПМ има ipod?

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
Vase
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение : Точно - Неточно - Page 4 Amused
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно - Page 4 Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by bonte on Пон Апр 14 2008, 19:01

Неточно

ЧПМ има возачка
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Точно - Неточно - Page 4 Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно - Page 4 Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by ~The Vampire~ on Пон Апр 14 2008, 23:04

Точно
ЧПМ обожава гласна музика?
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Точно - Неточно - Page 4 Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно - Page 4 Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 13 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот