Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Точно - Неточно

Страна 1 of 13 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Точно - Неточно Empty Точно - Неточно

Пишување by Jimmy on Сре Мар 12 2008, 01:56

значи прво одговараш само со точно и неточно ништо повеќе па поставуваш прашање

дали ЧПМ (Членот Под Мене) пие нафта??
Jimmy
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by Александар on Сре Мар 12 2008, 02:33

неточно
дали Ч сака врнежливо време(дожд...)?..
Александар
Александар
Македонија

Расположение : Точно - Неточно In_Love
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by Just*a*Girl on Сре Мар 12 2008, 13:43

неточно

чпм има над 20 години?
Just*a*Girl
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by MaX on Сре Мар 12 2008, 13:58

Точно

чпм сака компијутери?
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Точно - Неточно Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by Vase on Сре Мар 12 2008, 14:28

Точно.
ЧПМ сака да гледа фудбал

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
Vase
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение : Точно - Неточно Amused
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by Jimmy on Сре Мар 12 2008, 17:00

точно
ЧПМ е многу лјубоморна особа??
Jimmy
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by MaX on Сре Мар 12 2008, 17:05

Неточно

ЧПД сака макарони?
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Точно - Неточно Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by ~The Vampire~ on Сре Мар 12 2008, 18:10

Точно?
ЧПМ е заљубен?
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Точно - Неточно Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by Vase on Сре Мар 12 2008, 20:05

ТочноSmile
ЧПМ слуша метал?

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
Vase
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение : Точно - Неточно Amused
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by 1MM0rtalis on Сре Мар 12 2008, 20:09

точно
ЧПМ е спанко?
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by Just*a*Girl on Сре Мар 12 2008, 21:25

точно

чпм е настинат?
Just*a*Girl
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by Goran - Gogo on Сре Мар 12 2008, 22:02

Неточно
чпм :1629: ?(цензурирано)
Goran - Gogo
Goran - Gogo
Доцент
Доцент

Male
Pisces

Расположение : Точно - Неточно Sleepy
Треснал Глупости : 151
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : MK
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by Vase on Сре Мар 12 2008, 22:17

Многу точно Very Happy
ЧПМ сака да гледа порниќи?

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
Vase
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение : Точно - Неточно Amused
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by Goran - Gogo on Чет Мар 13 2008, 03:00

Екстремно точно Very Happy
чпм пуши трева?
Goran - Gogo
Goran - Gogo
Доцент
Доцент

Male
Pisces

Расположение : Точно - Неточно Sleepy
Треснал Глупости : 151
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : MK
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by 1MM0rtalis on Чет Мар 13 2008, 03:24

Неточно
ЧПМ сака лазајни?
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by bonte on Чет Мар 13 2008, 13:17

Неточно
ЧПМ имат возачка
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Точно - Неточно Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by Vase on Чет Мар 13 2008, 13:48

Точно
ЧПМ сака чоколади?

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
Vase
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение : Точно - Неточно Amused
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by borisd on Чет Мар 13 2008, 15:45

Точно
ЧПМ знае да свири на клавир?
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Точно - Неточно Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by bonte on Чет Мар 13 2008, 16:46

Неточно
ЧПМ сака да добие лото
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Точно - Неточно Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by Александар on Чет Мар 13 2008, 19:57

точно Wink
Ч љуби да весла?
Александар
Александар
Македонија

Расположение : Точно - Неточно In_Love
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by MaX on Чет Мар 13 2008, 21:43

неточно

чпм е добар?
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Точно - Неточно Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by Vase on Чет Мар 13 2008, 22:07

Точно
ЧПМ пуши цигари?

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
Vase
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение : Точно - Неточно Amused
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by Just*a*Girl on Чет Мар 13 2008, 22:17

неточно

чпм ќе излегува вечерва?
Just*a*Girl
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by bonte on Пет Мар 14 2008, 00:46

неточно

ЧПМ има црвени патики
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Точно - Неточно Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by MaX on Саб Мар 15 2008, 02:33

неточно
чпм сака зелена боја?
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Точно - Неточно Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 13 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот