Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Точно - Неточно

Страна 3 of 13 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Точно - Неточно - Page 3 Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by SteelTemplar on Сре Мар 19 2008, 02:58

НеТочно

дали членот над мене е девица?

SteelTemplar
Jehovah

Male
Scorpio

Расположение : Точно - Неточно - Page 3 Psychedelic
Треснал Глупости : 425
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно - Page 3 Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by 1MM0rtalis on Сре Мар 19 2008, 22:05

не знам ама мисалм ДА

ЧПМ не е девица?
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно - Page 3 Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by Vase on Сре Мар 19 2008, 22:16

Точно
ЧПМ пие многу кафе?

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
Vase
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение : Точно - Неточно - Page 3 Amused
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно - Page 3 Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by MaX on Чет Мар 20 2008, 00:44

ТОЧНО

ЧПМ пие виски?
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Точно - Неточно - Page 3 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно - Page 3 Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by bonte on Чет Мар 20 2008, 02:28

Неточно Smile
ЧПМ е женско
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Точно - Неточно - Page 3 Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно - Page 3 Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by borisd on Чет Мар 20 2008, 03:03

Неточно!!
ЧПМ оди на mIRC?
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Точно - Неточно - Page 3 Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно - Page 3 Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by Vase on Чет Мар 20 2008, 03:28

Неточно
ЧПМ се грее на струјаSmile?

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
Vase
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение : Точно - Неточно - Page 3 Amused
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно - Page 3 Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by MaX on Чет Мар 20 2008, 03:44

Точно.

ЧПМ возит ролери?
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Точно - Неточно - Page 3 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно - Page 3 Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by ~The Vampire~ on Чет Мар 20 2008, 17:36

Точно
ЧПМ пие млеко? Very Happy
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Точно - Неточно - Page 3 Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно - Page 3 Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by MaX on Чет Мар 20 2008, 20:31

Точно.
ЧПМ пие какао?
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Точно - Неточно - Page 3 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно - Page 3 Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by Vase on Чет Мар 20 2008, 21:02

Неточно
ЧПМ игра игри на компјутер?

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
Vase
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение : Точно - Неточно - Page 3 Amused
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно - Page 3 Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by borisd on Пет Мар 21 2008, 01:01

Точно!
ЧПМ ја има свртено Мустафа (Cadilac's and Dinosaurus) со еден жетон?
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Точно - Неточно - Page 3 Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно - Page 3 Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by MaX on Пет Мар 21 2008, 01:13

Неточно
ЧПМ игра онлајн игри?
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Точно - Неточно - Page 3 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно - Page 3 Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by SteelTemplar on Пет Мар 21 2008, 02:00

ДА
Империа засекогаш
Членот под мене имат некогаш пробано некое наркотично средство?

SteelTemplar
Jehovah

Male
Scorpio

Расположение : Точно - Неточно - Page 3 Psychedelic
Треснал Глупости : 425
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно - Page 3 Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by MaX on Сре Мар 26 2008, 04:47

Точно

ЧПМ има проблеми со Миле Китич?
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Точно - Неточно - Page 3 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно - Page 3 Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by Vase on Чет Мар 27 2008, 01:10

Точно
ЧПМ ја сака царевата ќеркаSmile

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
Vase
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение : Точно - Неточно - Page 3 Amused
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно - Page 3 Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by jelena on Чет Мар 27 2008, 18:22

Неточно
ЧПМ сака сладолед

_________________
Точно - Неточно - Page 3 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Точно - Неточно - Page 3 Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно - Page 3 Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by Vase on Чет Мар 27 2008, 21:35

Точно.
ЧПМ има дечко/девојка

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
Vase
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение : Точно - Неточно - Page 3 Amused
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно - Page 3 Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by borisd on Пет Мар 28 2008, 03:18

Неточно
ЧПМ е смешлија?
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Точно - Неточно - Page 3 Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно - Page 3 Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by SteelTemplar on Пет Мар 28 2008, 05:09

Точно
ЧПМ сакат филмој со гладијатори и каубојци?

SteelTemplar
Jehovah

Male
Scorpio

Расположение : Точно - Неточно - Page 3 Psychedelic
Треснал Глупости : 425
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно - Page 3 Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by Vase on Пет Мар 28 2008, 12:38

Неточно.
ЧПМ има скинати чорапиSmile

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
Vase
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение : Точно - Неточно - Page 3 Amused
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно - Page 3 Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by borisd on Нед Мар 30 2008, 01:43

Неточно!
ЧПМ игра крикет?
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Точно - Неточно - Page 3 Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно - Page 3 Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by SteelTemplar on Нед Мар 30 2008, 04:35

Тошно
ЧПМ мастурбират по 3 пат на ден?

SteelTemplar
Jehovah

Male
Scorpio

Расположение : Точно - Неточно - Page 3 Psychedelic
Треснал Глупости : 425
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно - Page 3 Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by Vase on Нед Мар 30 2008, 14:15

Неточно.
ЧПМ се бања само у неделаSmile

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
Vase
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение : Точно - Неточно - Page 3 Amused
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно - Page 3 Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by 1MM0rtalis on Пон Мар 31 2008, 18:38

неточно
ЧПМ е физички активен?
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Точно - Неточно - Page 3 Empty Re: Точно - Неточно

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 13 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот