Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Join the forum, it's quick and easy

Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ваши веб страни

Go down

Ваши веб страни Empty Ваши веб страни

Пишување by deXterche Чет Јун 21 2007, 00:38

Неколку веб страни што ги имам јас изработено пред 1-2 години. Сите се статични, се надевам за брзо време ќе си ја остварм желбата да направм портал (динамична страна со админ панела, модули...) во ASP.NET.

http://www.univerzum.uni.cc/ (Работена во HTML, Photoshop и JavaScript)

http://dexterche.awardspace.com/ (Работена во HTML и Photoshop)

http://www.tesla-controls.com/ (Работена во HTML и Photoshop)

http://dexterche.awardspace.com/star/index1.html (Моето првенче, иначе темплејтче али бајаги изменето)

http://www.univerzum.uni.cc/dex/mkPROVIDER/ (Недовршена али на добар пат, сега за сега само HTML и Photoshop)

http://www.univerzum.uni.cc/dex/proba.html (Проект за на фах, направен на трчање за 1-2 дена...Flash)

http://www.univerzum.uni.cc/klime/dve.html (Java applet, направен како програмче по компјутерски мрежи кој го прикажува NRZ-L и NRZ-I кодирањето на сигнал, ух ама сум се измачил)

http://www.eurm.edu.mk/ (Менито и google пребарувачот ги имам имплементирано/направено, и сум во web редакција)
deXterche
deXterche
VIP
VIP

Male
Taurus

Треснал Глупости : 35
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 34
Ден на регистрирање : 2007-05-17

http://www.univerzum.uni.cc

Вратете се на почетокот Go down

Ваши веб страни Empty Re: Ваши веб страни

Пишување by Caihlem Саб Сеп 29 2007, 20:29

Caihlem
Caihlem
Почетник
Почетник

Треснал Глупости : 22
Поени : 0
Репутација : 0
Се наоѓам : Струмица
Ден на регистрирање : 2007-09-29

Вратете се на почетокот Go down

Ваши веб страни Empty Re: Ваши веб страни

Пишување by Laki Luciano Нед Мај 11 2008, 16:11

www.Baltazar.com.mk

Балтазар знае се!
Проверете...
Laki Luciano
Laki Luciano
Почетник
Почетник

Male
Leo

Треснал Глупости : 2
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Кочани
Ден на регистрирање : 2008-03-12

http://baltazar.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Ваши веб страни Empty Re: Ваши веб страни

Пишување by lone Пон Aвг 11 2008, 14:25

http://www.reklama5.com.mk

Нов бесплатен Огласник

lone
Почетник
Почетник

Female
Pisces

Треснал Глупости : 1
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : Skopje
Ден на регистрирање : 2008-08-11

Вратете се на почетокот Go down

Ваши веб страни Empty Re: Ваши веб страни

Пишување by Bubo Пон Aвг 03 2009, 23:04

komarec.co.cc - Комарец Форум!

Нов македонски форум!

Bubo
Почетник
Почетник

Male
Libra

Расположение : Ваши веб страни Cheeky
Треснал Глупости : 1
Поени : 1
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : Into the Wind!!
Ден на регистрирање : 2009-08-03

http://komarec.co.cc

Вратете се на почетокот Go down

Ваши веб страни Empty Re: Ваши веб страни

Пишување by GBL Вто Aвг 04 2009, 23:40


GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Ваши веб страни Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 37
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Вратете се на почетокот Go down

Ваши веб страни Empty fiksbet.com

Пишување by Vlado-Tornado Пон Дек 07 2009, 19:00

Vlado-Tornado
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 34
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Вратете се на почетокот Go down

Ваши веб страни Empty Re: Ваши веб страни

Пишување by Vlado-Tornado Пон Јан 18 2010, 20:54

Vlado-Tornado
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 34
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Вратете се на почетокот Go down

Ваши веб страни Empty Re: Ваши веб страни

Пишување by Vlado-Tornado Чет Јан 21 2010, 15:44

Vlado-Tornado
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 34
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Вратете се на почетокот Go down

Ваши веб страни Empty Re: Ваши веб страни

Пишување by Vlado-Tornado Вто Мар 02 2010, 05:30

Vlado-Tornado
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 34
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Вратете се на почетокот Go down

Ваши веб страни Empty Re: Ваши веб страни

Пишување by web2010 Пет Сеп 10 2010, 13:13

http://web2010.tk Web design

сервисирање и одржување на мрежи..
web2010
web2010
Почетник
Почетник

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 6
Поени : 8
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : ohrid
Ден на регистрирање : 2010-09-10

http://web2010.tk

Вратете се на почетокот Go down

Ваши веб страни Empty Re: Ваши веб страни

Пишување by web2010 Саб Окт 16 2010, 18:51

web2010
web2010
Почетник
Почетник

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 6
Поени : 8
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : ohrid
Ден на регистрирање : 2010-09-10

http://web2010.tk

Вратете се на почетокот Go down

Ваши веб страни Empty Re: Ваши веб страни

Пишување by Riki Саб Дек 04 2010, 17:36

Riki
Riki
Почетник
Почетник

Male
Gemini

Расположение : Ваши веб страни Relaxed
Треснал Глупости : 2
Поени : 4
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : *
Ден на регистрирање : 2010-08-04

Вратете се на почетокот Go down

Ваши веб страни Empty Re: Ваши веб страни

Пишување by GBL Чет Мај 04 2017, 23:02

Ве повикувам сите членови стари на Најфорумче да преминете на новиот форум Кафе Муабети.
Да се дружиме заедно како во старите денови кои ги поминавме на Најфорумче.
Се одлучивме да отвориме нов Форум позабавен и подобро дизајниран со цел да се оладиме од фејсбукот и сите останати социјални мрежи.

Повелете и зачленете се на https://www.kafemuabeti.club
Ве очекуваме!

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Ваши веб страни Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 37
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Вратете се на почетокот Go down

Ваши веб страни Empty Re: Ваши веб страни

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот