Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Join the forum, it's quick and easy

Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Најфорумче Мени
Пронајди пријатели на Најфорумче
Најфорумче членови
Креирај твој профил
Сервиси
RSS   Twitter
Latest topics
» Првата Македонска игра
by GBL Чет Мај 04 2017, 23:03

» Самодоверба
by GBL Чет Мај 04 2017, 23:03

» Темниот витез: E V12 coupe
by GBL Чет Мај 04 2017, 23:02

» Ваши веб страни
by GBL Чет Мај 04 2017, 23:02

» Како се чувствувате во моментов?
by GBL Чет Мај 04 2017, 23:00

» потреба од web supporteri
by GBL Чет Мај 04 2017, 23:00

» Помош
by GBL Чет Мај 04 2017, 22:59

» НИКНУВА КОМПЛЕКСОТ НА ФФМ
by GBL Чет Мај 04 2017, 22:59

» Koja игра ја играте моментално?
by GBL Чет Мај 04 2017, 22:58

» Што правите во моментов?
by GBL Чет Мај 04 2017, 22:58

» Се вратив...
by GBL Чет Мај 04 2017, 22:58

» Iphone 3GS Apps ??
by GBL Чет Мај 04 2017, 22:58

» Дарио & Миг 21 - Funky Sound (1994)
by GBL Чет Мај 04 2017, 22:57

» Цвеќиња...
by GBL Чет Мај 04 2017, 22:57

» Ве повикуваме на новиот форум Кафе Муабети!
by GBL Чет Мај 04 2017, 22:46

» Луѓе ке умрам стварно!
by Samkalata Пет Јун 06 2014, 21:05

» Посомнителна невиност
by Нежни4ка Пет Јан 27 2012, 03:38

» Како да ја спречите дехидратацијата во летниот период?
by GBL Пет Jул 15 2011, 11:49

» Posetete go nasiot RPG server.
by Marcus Пет Јун 17 2011, 12:35

» Користите ли шифри?
by hrithik Чет Мај 05 2011, 06:53

» Call Of Duty
by hrithik Чет Мај 05 2011, 06:53

» Makedonija RPG - Прв македонски RolePlay сервер!
by GBL Чет Сеп 02 2010, 15:39

» Хипноза...
by GBL Саб Aвг 28 2010, 16:54

Кој е он-лајн?
Севкупно има 4 членови он-лајн :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 4 Гости

Никој

[ View the whole list ]


Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 105 во Пон Дек 31 2007, 04:20
Bagatela.mk
Facebook: Facebook Fan Page


Најголема шопинг заедница во Македонија! Придружете се и вие!
Poll

Која е поболје Next Time или Гјоко Таневски??

Најфорумче-Поттикнувач на слободното размислување! - Najforumce Bar1043%Најфорумче-Поттикнувач на слободното размислување! - Najforumce Bar10 43% [ 3 ]
Најфорумче-Поттикнувач на слободното размислување! - Najforumce Bar1057%Најфорумче-Поттикнувач на слободното размислување! - Najforumce Bar10 57% [ 4 ]

Општо гласови : 7

Влез

Си ја заворавив лозинката!
 
 
Or
 
Партнери
velesblog


Terror Gaming


SIVRadio


Животот е мојот филм.
Виц на неодредено време :)
Пред свадбата:

Тој: Yesss! Тоа! Конечно дочекав!
Таа: Сакаш да заминам?
Тој: НЕ! Не ни помислив на тоа!
Таа: Ме сакаш?
Тој: Секако!
Таа: Си ме изневерил?
Тој: Не! Зошто воопшто прашуваш?
Таа: Сакаш да ме бакнеш?
Тој: И тоа како!
Таа: Сакаш да ме удриш?
Тој: Нема шанси! Не сум јас таков човек!
Таа: Можам ли да ти верувам?

А што се случило после свадбата, прочитајте го текстот оддолу нагоре!
Тамо гдје вјечно сунце сја тамо је МАКЕДОНИЈА.
Aвторско право © Najforumce 2007-2010
Поттикнувач на слободното размислување
http://www.najforumce.macedonianforum.net