Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Join the forum, it's quick and easy

Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Користите ли шифри?

Go down

Користите ли шифри

Користите ли шифри? Bar1089%Користите ли шифри? Bar10 89% 
[ 8 ]
Користите ли шифри? Bar1011%Користите ли шифри? Bar10 11% 
[ 1 ]
 
Општо гласови : 9
 

Користите ли шифри? Empty Користите ли шифри?

Пишување by Ike Саб Мар 08 2008, 14:18

Користите ли шифри додека играте?И на кои игри ги користите?Јас користам само на ГТА...

Ike
Black Snake

Male
Virgo

Треснал Глупости : 39
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : Велес
Ден на регистрирање : 2008-02-16

http://www.fanta.forumotion.com

Вратете се на почетокот Go down

Користите ли шифри? Empty Re: Користите ли шифри?

Пишување by MaX Саб Мар 08 2008, 18:59

Па да имам користено ито многу.Ама сега немам време да играм
некој игри така да не користам.
Најмногу имам користено на Мортал Комбат...
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Користите ли шифри? Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Користите ли шифри? Empty Re: Користите ли шифри?

Пишување by Kosta Нед Мар 09 2008, 23:18

На Sims ја користам увек clapaucius, :laugh:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Користите ли шифри? Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Користите ли шифри? Empty Re: Користите ли шифри?

Пишување by Goran - Gogo Нед Мар 09 2008, 23:23

Еј таман работа. Ако не знам шифри ок ќе се мачам со играта и можда некако ќе ја поминам, ама ако знам шифра нема шанса а да не користам, знаете некако ве копка да напишете одма штом сте заглавиле некаде ( е не сеа ќе се нервирам кога можам со шифра да поминам - најчесто користена фраза ).
Goran - Gogo
Goran - Gogo
Доцент
Доцент

Male
Pisces

Расположение : Користите ли шифри? Sleepy
Треснал Глупости : 151
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : MK
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Вратете се на почетокот Go down

Користите ли шифри? Empty Re: Користите ли шифри?

Пишување by Александар Пон Мар 10 2008, 20:26

ок кој гласа НЕ?
Александар
Александар
Македонија

Расположение : Користите ли шифри? In_Love
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Вратете се на почетокот Go down

Користите ли шифри? Empty Re: Користите ли шифри?

Пишување by ivan-peso Пон Јан 12 2009, 01:35

јас само на ГТА
и на симс порано за пари,ама сеа забрави како беше

ivan-peso
Почетник
Почетник

Male
Virgo

Треснал Глупости : 14
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : пред компјутер
Ден на регистрирање : 2009-01-12

Вратете се на почетокот Go down

Користите ли шифри? Empty Re: Користите ли шифри?

Пишување by borisd Пон Јан 12 2009, 06:23

Порано користев, ама сега не е филмот да користиш шифри Smile
Барам walktrought ако не знам на некое место да поминам (и то е пак на некој начин читерско, ама сепак)
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Користите ли шифри? Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Користите ли шифри? Empty Re: Користите ли шифри?

Пишување by Александар Чет Јан 15 2009, 13:50

не е читерско ако користиш walktrough тоа ти е како да го прашуваш на некој другар "како помина бе педер?" само без прашалникот Smile ахаха
Александар
Александар
Македонија

Расположение : Користите ли шифри? In_Love
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Вратете се на почетокот Go down

Користите ли шифри? Empty Re: Користите ли шифри?

Пишување by hrithik Чет Мај 05 2011, 06:53

It is very interesting for me to read that article. Thanks for it. I like such topics and anything that is connected to them. I definitely want to read a bit more soon.

Sightline Payments
Sightline Payments

hrithik
Почетник
Почетник

Female
Sagittarius

Треснал Глупости : 3
Поени : 3
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : VN
Ден на регистрирање : 2011-05-05

Вратете се на почетокот Go down

Користите ли шифри? Empty Re: Користите ли шифри?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот