Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Join the forum, it's quick and easy

Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

НИКНУВА КОМПЛЕКСОТ НА ФФМ

Go down

НИКНУВА КОМПЛЕКСОТ НА ФФМ Empty НИКНУВА КОМПЛЕКСОТ НА ФФМ

Пишување by Ke4eR Вто Мар 19 2013, 02:18

Според интензивирањето на работите се очекува новата Куќа на фудбалот и целиот комплекс на ФФМ, да биде многу бргу пуштен во употреба

Иако подоцна од очекувањата конечно се гледаат контурите на новата Куќа на фудбалот и комплексот на терени во населбата Ново Лисиче во Скопје. Колку за потсетување овој проект беше одобрен во далечната 2009 година, но дури сега надлежните во ФФМ, се разбира новата гарнитура, се реши да ги интензивира работите и со цел многу бргу тој да биде пуштен во употреба.
Ke4eR
Ke4eR
Почетник
Почетник

Male
Capricorn

Расположение : НИКНУВА КОМПЛЕКСОТ НА ФФМ Sleepy
Треснал Глупости : 27
Поени : 60
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : Ти тоа да вииш !
Ден на регистрирање : 2010-02-07

http://www.historyofmacedonia.org/macedonia

Вратете се на почетокот Go down

НИКНУВА КОМПЛЕКСОТ НА ФФМ Empty Re: НИКНУВА КОМПЛЕКСОТ НА ФФМ

Пишување by GBL Чет Мај 04 2017, 22:59

Ве повикувам сите членови стари на Најфорумче да преминете на новиот форум Кафе Муабети.
Да се дружиме заедно како во старите денови кои ги поминавме на Најфорумче.
Се одлучивме да отвориме нов Форум позабавен и подобро дизајниран со цел да се оладиме од фејсбукот и сите останати социјални мрежи.

Повелете и зачленете се на https://www.kafemuabeti.club
Ве очекуваме!

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : НИКНУВА КОМПЛЕКСОТ НА ФФМ Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 37
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот