Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Join the forum, it's quick and easy

Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Посомнителна невиност

Go down

Посомнителна невиност Empty Посомнителна невиност

Пишување by Нежни4ка Пет Јан 27 2012, 03:38

Де4ки ве молам помагајте јас у6те 4ас се кинам 4ас не кога6 ме кине кога имаме а некога6 не незнам веќе 6о да правам кого да пра6ам за овој проблем ???
Незнам дали да пробам сама да се кинам со ту6от да не неможе де4кото да ме скине?

Нежни4ка
Почетник
Почетник

Female
Taurus

Расположение : Посомнителна невиност In_Love
Треснал Глупости : 5
Поени : 3
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Скопје
Ден на регистрирање : 2008-06-22

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот