Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Join the forum, it's quick and easy

Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

потреба од web supporteri

Go down

потреба од web supporteri Empty потреба од web supporteri

Пишување by web2010 Пет Сеп 10 2010, 13:09

потребни се web supporteri, заинтересираните ја посетат страницата http://web2010.tk/
и нека контактираат некој од администрацијата на сајтот.
web2010
web2010
Почетник
Почетник

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 6
Поени : 8
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : ohrid
Ден на регистрирање : 2010-09-10

http://web2010.tk

Вратете се на почетокот Go down

потреба од web supporteri Empty Re: потреба од web supporteri

Пишување by Kosta Сре Сеп 15 2010, 15:17

Што поточно е потребно? Ако можеш да објасниш

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : потреба од web supporteri Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

потреба од web supporteri Empty Re: потреба од web supporteri

Пишување by web2010 Нед Сеп 26 2010, 11:26

човек кој ке бара страни за разменувње на банери, реклами
а понатаму и во средување малце на сајтот.
web2010
web2010
Почетник
Почетник

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 6
Поени : 8
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : ohrid
Ден на регистрирање : 2010-09-10

http://web2010.tk

Вратете се на почетокот Go down

потреба од web supporteri Empty Re: потреба од web supporteri

Пишување by Kosta Пон Сеп 27 2010, 16:44

web2010 напиша:човек кој ке бара страни за разменувње на банери, реклами
а понатаму и во средување малце на сајтот.

Друже, колку години имаш ?

Со самото тоа што хостот ти е .tk воопшто не се сваќа за озбилна страната. Извини вака ама реален сум барем.

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : потреба од web supporteri Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

потреба од web supporteri Empty Re: потреба од web supporteri

Пишување by web2010 Вто Сеп 28 2010, 00:02

една година се бавам со дизајн, страната е тазе и затоа сеуште нема домен,
наскоро ке земам домен (немам идеја за името на страната)
web2010
web2010
Почетник
Почетник

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 6
Поени : 8
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : ohrid
Ден на регистрирање : 2010-09-10

http://web2010.tk

Вратете се на почетокот Go down

потреба од web supporteri Empty Re: потреба од web supporteri

Пишување by web2010 Пон Окт 11 2010, 16:14

сајтот е сместен на нов домен http://web.pro.mk/
web2010
web2010
Почетник
Почетник

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 6
Поени : 8
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : ohrid
Ден на регистрирање : 2010-09-10

http://web2010.tk

Вратете се на почетокот Go down

потреба од web supporteri Empty Re: потреба од web supporteri

Пишување by GBL Чет Мај 04 2017, 23:00

Ве повикувам сите членови стари на Најфорумче да преминете на новиот форум Кафе Муабети.
Да се дружиме заедно како во старите денови кои ги поминавме на Најфорумче.
Се одлучивме да отвориме нов Форум позабавен и подобро дизајниран со цел да се оладиме од фејсбукот и сите останати социјални мрежи.

Повелете и зачленете се на https://www.kafemuabeti.club
Ве очекуваме!

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : потреба од web supporteri Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 37
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Вратете се на почетокот Go down

потреба од web supporteri Empty Re: потреба од web supporteri

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот