Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Join the forum, it's quick and easy

Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Што правите во моментов?

Страна 28 of 28 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28

Go down

Што правите во моментов? - Page 28 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by no_way_f Пон Мај 18 2009, 04:07

varam Kafe na plinsko Very Happy

no_way_f
Почетник
Почетник

Female
Aries

Треснал Глупости : 4
Поени : 5
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : bitola
Ден на регистрирање : 2009-05-16

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 28 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by ~The Vampire~ Сре Мај 20 2009, 05:14

Пијам вода.
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Што правите во моментов? - Page 28 Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 28 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by jelena Чет Мај 21 2009, 13:11

одмарам

_________________
Што правите во моментов? - Page 28 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Што правите во моментов? - Page 28 Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 28 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by MaX Чет Мај 21 2009, 19:24

Ништо
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Што правите во моментов? - Page 28 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 28 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by jelena Вто Јун 09 2009, 13:18

се радвам за новиот стан :133:

_________________
Што правите во моментов? - Page 28 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Што правите во моментов? - Page 28 Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 28 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by borisd Пет Јун 12 2009, 03:03

Си кулирам
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Што правите во моментов? - Page 28 Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 28 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by GBL Нед Јун 14 2009, 16:09

ништо тепам досада Smile

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Што правите во моментов? - Page 28 Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 37
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 28 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by jelena Пон Јун 15 2009, 18:37

уживкам во денот и си пиам кафенце

_________________
Што правите во моментов? - Page 28 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Што правите во моментов? - Page 28 Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 28 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by ~The Vampire~ Пет Јун 19 2009, 22:17

Слушам музика...
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Што правите во моментов? - Page 28 Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 28 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by ~The Vampire~ Нед Aвг 02 2009, 00:22

Се спремам за на фонетика :zurka:
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Што правите во моментов? - Page 28 Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 28 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Imagine <3 Сре Сеп 09 2009, 22:57

слушам музиче и го разгледувам форумов Што правите во моментов? - Page 28 Icon_smile
Imagine <3
Imagine <3
Почетник
Почетник

Female
Pisces

Треснал Глупости : 5
Поени : 5
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : sk
Ден на регистрирање : 2009-09-09

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 28 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by BuBaSvaBa Саб Мар 13 2010, 03:01

Го проучувам форумот. Што правите во моментов? - Page 28 Icon_biggrin
BuBaSvaBa
BuBaSvaBa
..:: КрокодиЛКА ::..
..:: КрокодиЛКА ::..

Female
Capricorn

Расположение : Што правите во моментов? - Page 28 Sleepy
Треснал Глупости : 91
Поени : 91
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Спроти комшијата!
Ден на регистрирање : 2010-03-08

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 28 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by MaX Саб Ное 30 2013, 15:39

се чудам
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Што правите во моментов? - Page 28 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 28 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by GBL Чет Мај 04 2017, 22:58

Ве повикувам сите членови стари на Најфорумче да преминете на новиот форум Кафе Муабети.
Да се дружиме заедно како во старите денови кои ги поминавме на Најфорумче.
Се одлучивме да отвориме нов Форум позабавен и подобро дизајниран со цел да се оладиме од фејсбукот и сите останати социјални мрежи.

Повелете и зачленете се на https://www.kafemuabeti.club
Ве очекуваме!

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Што правите во моментов? - Page 28 Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 37
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 28 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 28 of 28 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот