Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Join the forum, it's quick and easy

Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Видео: Робињо постигна погодок (со пета) во дебито за Сантос

Go down

Видео: Робињо постигна погодок (со пета) во дебито за Сантос Empty Видео: Робињо постигна погодок (со пета) во дебито за Сантос

Пишување by BuDaLoTo_DeTe_ Пон Фед 08 2010, 19:58

Робињо го постигна победоносниот погодок во својот прв натпревар по
враќањето во Сантос, обезбедувајќи победа од 2-1 над Сао Паоло.





Видео: Робињо постигна погодок (со пета) во дебито за Сантос LinkВидео: Робињо постигна погодок (со пета) во дебито за Сантос Robinho-300-santos






Бразилскиот интернационалец е на позајмица во Сантос од редовите на
Манчестер Сити откако не можеше да добие гаранции за стартно место во
тимот од Истлендс.

Робињо вчера го имаше своето деби за Сантос откако влезе во игра во
57та минута и половина час подоцна му донесе победа на својот тим
постигнувајќи погодок со пета.

“Знам дек амногу луѓе ќе мислат за начинот на кој ја удрив
топката но тоа беше единствениот начин на кој можев да постигнам
погодок.” – рече Робињо.

“Среќен сум со резултатот но сеуште е потребно да играм многу со овие млади момчиња и да влезам во подобра форма.”

Робињо се врати во Бразил со цел да игра регулрано и да си обезбеди
место во тимот на Дунга за Светското Првенство во Јужна Африка.

BuDaLoTo_DeTe_
BuDaLoTo_DeTe_
Најjакиот
Најjакиот

Male
Sagittarius

Расположение : Видео: Робињо постигна погодок (со пета) во дебито за Сантос Daring
Треснал Глупости : 149
Поени : 446
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : kaj Megan Fox
Ден на регистрирање : 2009-06-19

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот