Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Join the forum, it's quick and easy

Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Логото на најфорумче

5 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Логото на најфорумче - Page 2 Empty Re: Логото на најфорумче

Пишување by MaX Пон Фед 16 2009, 20:59

Аха чекај малу нема крај!!!

Ако си пијаница (нетреба да чекаш ваков празник) секој ФАКИНГ ден ќе си пијаница и ќе шлокаш вино, ако прајме таков муабет...<---- ова е најглупото нешо со го иам прочитено досеа...без навреда те молам!

Св.Ваљентајн е за оние што им недостига љубов!!!
Тога послободни се осеќаат "заљубените"...
Не ми треба некојси "празник" за да и кажам да девојками дека ја сакам или да правеме нешто лудо или паки да и дадам поклон...:laugh:
А и општо ова празник е Амерички/економски (поклони се купуваат на велико,се оди по вечери бла бла бла)

Во секој случај нема да се разбереме пошо толку многу сакам да изнапишам ама не вреди едноставно како што се иам трудено и во други теми така да и во оваа џабе ми е пишењево...свесен сум занм :explode:

во секој случај ќе нагласам VIVA HOLLYWOOD
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Логото на најфорумче - Page 2 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 39
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Логото на најфорумче - Page 2 Empty Re: Логото на најфорумче

Пишување by Kosta Пон Фед 16 2009, 22:14

MaX напиша:Аха чекај малу нема крај!!!

Ако си пијаница (нетреба да чекаш ваков празник) секој ФАКИНГ ден ќе си пијаница и ќе шлокаш вино, ако прајме таков муабет...<---- ова е најглупото нешо со го иам прочитено досеа...без навреда те молам!

Св.Ваљентајн е за оние што им недостига љубов!!!
Тога послободни се осеќаат "заљубените"...
Не ми треба некојси "празник" за да и кажам да девојками дека ја сакам или да правеме нешто лудо или паки да и дадам поклон...:laugh:
А и општо ова празник е Амерички/економски (поклони се купуваат на велико,се оди по вечери бла бла бла)

Во секој случај нема да се разбереме пошо толку многу сакам да изнапишам ама не вреди едноставно како што се иам трудено и во други теми така да и во оваа џабе ми е пишењево...свесен сум занм :explode:

во секој случај ќе нагласам VIVA HOLLYWOOD

Св.Ваљентајн е за оние што им недостига љубов!!!

Сакав само да го цитирам ова ништо поќе :vozbuden: Па види сега со е поглупаво напишано :iconflowerhr4:

Епа зашо не си во право, не можеме да се разбериме. Very Happy

Пример:

Фаќаш женска. Одиш со неа подолго време. Зашто славиш на пример да треснам 3 месеци со неа, зашо славиш 1 година со неа?? Зашто едноставно ја славиш љубовта со неа ?

Едноставно зашо не си го славиш секој ден и секој ден да ти е празник со неа ??

Сега немој да ми речиш дека не ги славиш зашо знам дека ги славиш, а не секој ден Smile

Ко ќе ми дајш одговор на прашањето зашо ги славиш тие датуми јас ќе ти кажам зашо го славам свети Валентин.
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Логото на најфорумче - Page 2 Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 37
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Логото на најфорумче - Page 2 Empty Re: Логото на најфорумче

Пишување by borisd Пон Фед 16 2009, 22:26

А зошто да го славиш Св. Валентин? Католок си?
А да и ова ке заборавев, на секој празник пиеме без разлика дали бил Св. Трифун (нардоно кажано ден за пијаниците, а врска немат) или за Божик (ако се надоврзиме на муабетот за Св. Трифун тогаш значи дека и Исус бил пијаница) така?
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Логото на најфорумче - Page 2 Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 37
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Логото на најфорумче - Page 2 Empty Re: Логото на најфорумче

Пишување by MaX Пон Фед 16 2009, 23:40

Kosta напиша:
MaX напиша:Аха чекај малу нема крај!!!

Ако си пијаница (нетреба да чекаш ваков празник) секој ФАКИНГ ден ќе си пијаница и ќе шлокаш вино, ако прајме таков муабет...<---- ова е најглупото нешо со го иам прочитено досеа...без навреда те молам!

Св.Ваљентајн е за оние што им недостига љубов!!!
Тога послободни се осеќаат "заљубените"...
Не ми треба некојси "празник" за да и кажам да девојками дека ја сакам или да правеме нешто лудо или паки да и дадам поклон...:laugh:
А и општо ова празник е Амерички/економски (поклони се купуваат на велико,се оди по вечери бла бла бла)

Во секој случај нема да се разбереме пошо толку многу сакам да изнапишам ама не вреди едноставно како што се иам трудено и во други теми така да и во оваа џабе ми е пишењево...свесен сум занм :explode:

во секој случај ќе нагласам VIVA HOLLYWOOD

Св.Ваљентајн е за оние што им недостига љубов!!!

Сакав само да го цитирам ова ништо поќе :vozbuden: Па види сега со е поглупаво напишано :iconflowerhr4:

Епа зашо не си во право, не можеме да се разбериме. Very Happy

Пример:

Фаќаш женска. Одиш со неа подолго време. Зашто славиш на пример да треснам 3 месеци со неа, зашо славиш 1 година со неа?? Зашто едноставно ја славиш љубовта со неа ?

Едноставно зашо не си го славиш секој ден и секој ден да ти е празник со неа ??

Сега немој да ми речиш дека не ги славиш зашо знам дека ги славиш, а не секој ден Smile

Ко ќе ми дајш одговор на прашањето зашо ги славиш тие датуми јас ќе ти кажам зашо го славам свети Валентин.

Знеав дека че дојт до ова ама факит!!!

Ај сеа јас само едно че те прашам како ги славам ко многу знајш ај баш ме интересира пошо еве ни јас самиот незнам :laugh:

а да ти нагласам славање не е ако ги паметиш датумите кога правиш 1месец 1годита итн
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Логото на најфорумче - Page 2 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 39
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Логото на најфорумче - Page 2 Empty Re: Логото на најфорумче

Пишување by Kosta Сре Фед 18 2009, 02:29

borisd напиша:А зошто да го славиш Св. Валентин? Католок си?
А да и ова ке заборавев, на секој празник пиеме без разлика дали бил Св. Трифун (нардоно кажано ден за пијаниците, а врска немат) или за Божик (ако се надоврзиме на муабетот за Св. Трифун тогаш значи дека и Исус бил пијаница) така?

Кај појде ти брат :pos:

Затоа еве вицов чиста вистина е:

Разговараат Кинез, Албанец и Македонец чија вера е најмоќна. Да би го утврдиле тоа одлучиле да се качат на врвот на една 100-катница и да скокнат од неа па кој ќе преживее тогаш неговата вера е најмоќна...

Скока најпрво Кинезот и почнува да вика на цел глас: Будооо, Будооо... - паѓа, го поминува 90 спрат, но нема никаков ефект, 80,70,60,50 и застанува на 40 спрат и преживува.

После него скока Албанецот. Исто како и Кинезот почнува да го повикува Алах но кај него нема никаков ефект, не преживеа.

Последен скока Македонецот, сигурен во својата вера скока и почнува да се моли:
Молим те Господе помогни ми да преживеам, помогни ми Господе... и така паѓа, го поминува 90 ...50, 40, 30 нема никаков ефект и тогаш почнува да вика на цел глас: Будооо, Будооо....


Значи:

Јас го слаавам како ден на љубовта, и за мене нема никакво религиозно значење, за мене е едноставно ден на љубовта, како што има ден на дрвото :pos:
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Логото на најфорумче - Page 2 Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 37
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Логото на најфорумче - Page 2 Empty Re: Логото на најфорумче

Пишување by borisd Сре Фед 18 2009, 20:09

Не прам муабет појке
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Логото на најфорумче - Page 2 Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 37
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Логото на најфорумче - Page 2 Empty Re: Логото на најфорумче

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот