Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Струшкиот ФЕНОМЕН!!!!!

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Струшкиот ФЕНОМЕН!!!!!

Пишување by Kosta on Вто Jул 29 2008, 01:35

И кај има сега летово асално место за излегвење Струга. НИГДЕ !!! :vozbuden:

Убо Евро плажана што ја напраиле поасална зашо и за на плажа ќе беше тапа :pos:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Струшкиот ФЕНОМЕН!!!!!

Пишување by Vlado-Tornado on Вто Jул 29 2008, 15:30

@Kosta Оди си домче и не се жали многу многу .... Smile
avatar
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Струшкиот ФЕНОМЕН!!!!!

Пишување by Kosta on Вто Jул 29 2008, 22:37

Vlado-Tornado напиша:@Kosta Оди си домче и не се жали многу многу .... Smile

30 July The Day "d" :vozbuden: :vozbuden: :vozbuden: :vozbuden: :vozbuden:

:cao: :cao:

Away from PC around 10 days :iconflowerhr4:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Струшкиот ФЕНОМЕН!!!!!

Пишување by borisd on Сре Jул 30 2008, 03:58

Kosta напиша:

30 July The Day "d" :vozbuden: :vozbuden: :vozbuden: :vozbuden: :vozbuden:

:cao: :cao:

Away from PC around 10 days :iconflowerhr4:

То е денес Smile
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Струшкиот ФЕНОМЕН!!!!!

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Сре Jул 30 2008, 14:36

borisd напиша:
Kosta напиша:

30 July The Day "d" :vozbuden: :vozbuden: :vozbuden: :vozbuden: :vozbuden:

:cao: :cao:

Away from PC around 10 days :iconflowerhr4:

То е денес Smile


Denot D a :pos:denot "k" pojako e :pos:
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Струшкиот ФЕНОМЕН!!!!!

Пишување by SteelTemplar on Вто Aвг 05 2008, 18:02

Хахахаха
Абе Впарк е најако ахахаха :p: :0531:

SteelTemplar
Jehovah

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 425
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Струшкиот ФЕНОМЕН!!!!!

Пишување by ~The Vampire~ on Сре Aвг 06 2008, 03:16

SteelTemplar напиша:Хахахаха
Абе Впарк е најако ахахаха :p: :0531:

Точно во право си за ова :laugh:
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Струшкиот ФЕНОМЕН!!!!!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот