Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Струшкиот ФЕНОМЕН!!!!!

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Струшкиот ФЕНОМЕН!!!!!

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Вто Фед 19 2008, 22:02

Go narekov "fenomen" nokniot zivot na struzani,zosto stvarno mi e cuden,ili pak ne go razbiram Very Happy !
Zatoa ve prasuvam vas struzancinja,ili tie koi ste imale prilika da izlezete Struga,zosto vo Struga pokraj tolku drugi dobri mesta,se zapnalo da se odi vo Admiral pa posle vo Glamour.Pa luge toa e takva guzva so duri da se pojde vo Glamour ke se iznerviras,ispotis i so ne...
Stvarno ne mozam da svatam,pokraj cinema,tulamure,leone,paladium,kalabalak,irish pub...OAZA SO ZA MENE E NAJDOBRO MESTO,lugevo izleguvaat samo vo edna dupka "Admiral" i vo prosecniot "Glamour"!E AJDE DE???? scratch


Последната промена е направена од Kosta на Вто Фед 19 2008, 23:49. Мислењето е променето 1 пати
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Струшкиот ФЕНОМЕН!!!!!

Пишување by The*Goddess on Сре Фед 20 2008, 00:49

Еее не одат сите адмирал.А за леоне нема шанси уште еднаш таму да стапнам се да се оговарало само,што им е гајле што пијам и што правам ма ајде.најубаво местенце сега за сега туламур,мислам таму одиме а и синема е супер,а за гламур не знам подосадно нема...Петок ми се свиѓа зашто е попразно а сабота не се издржува.Оаза ми се оди ама некако се многу помали па така да....
avatar
The*Goddess
Доцент
Доцент

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 112
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2008-02-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Струшкиот ФЕНОМЕН!!!!!

Пишување by ~The Vampire~ on Сре Фед 20 2008, 01:03

The*Goddess напиша:Еее не одат сите адмирал.А за леоне нема шанси уште еднаш таму да стапнам се да се оговарало само,што им е гајле што пијам и што правам ма ајде.најубаво местенце сега за сега туламур,мислам таму одиме а и синема е супер,а за гламур не знам подосадно нема...Петок ми се свиѓа зашто е попразно а сабота не се издржува.Оаза ми се оди ама некако се многу помали па така да....
Така да .......нема спас Smile
Да туламур си е супер местенце...адмирал премногу гужва(а мразам гужви),е сеа шо се буните за гламур ко немаме поасално место за после 1?? толкава е струга, и толку е гламур...како што рече годес оаза е тука ама мали одат....
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Струшкиот ФЕНОМЕН!!!!!

Пишување by MaX on Сре Фед 20 2008, 02:58

HalfGrown_IDIOT алал да ти е за темава :yes:

Добри места имаме во Струга ама многу сме огранишени со
умојве па морало кај шо била гужвата тамо и ние да сме биле.
Не е битно колку е загшливо или колку смрдит на потој битно во гужва сме ќе ме видет кај сум излезен така Very Happy ГЛУП МУАБЕТ СТРУШКИ

Мене искрено добри места ми се Калабалак,Ириш паб,Оаза(малу го сјебаја),Синема
Не ми е битно колку гужва ќе има.Со добро друштво секаде е добро.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Струшкиот ФЕНОМЕН!!!!!

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Сре Фед 20 2008, 22:17

vaka ve sakam da se slusnit za ova struska,ajde da ne recam, "ogranicenost" ama taka e.
KRS NEVIDEN VEKE :serko:
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Струшкиот ФЕНОМЕН!!!!!

Пишување by Jimmy on Сре Фед 20 2008, 22:43

The*Goddess напиша:Еее не одат сите адмирал.А за леоне нема шанси уште еднаш таму да стапнам се да се оговарало само,што им е гајле што пијам и што правам ма ајде.најубаво местенце сега за сега туламур,мислам таму одиме а и синема е супер,а за гламур не знам подосадно нема...Петок ми се свиѓа зашто е попразно а сабота не се издржува.Оаза ми се оди ама некако се многу помали па така да....

па и ние сме биле некогаш помали и за нас така викале
СТОП за дискриминацијата Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Струшкиот ФЕНОМЕН!!!!!

Пишување by The*Goddess on Пет Фед 22 2008, 15:41

Абе за вас машките подобро е помали,а за нас женските....
avatar
The*Goddess
Доцент
Доцент

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 112
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2008-02-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Струшкиот ФЕНОМЕН!!!!!

Пишување by borisd on Пет Фед 22 2008, 20:15

Па за сите е подобро помали, ке можиш да ги контролираш Very Happy
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Струшкиот ФЕНОМЕН!!!!!

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Пет Фед 22 2008, 21:21

sranje e da imas nezrela zenska,a takvi se pomalite.ZJABE NE REKLE SO DECA MSTENICA NE SE SRKAT
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Струшкиот ФЕНОМЕН!!!!!

Пишување by SuNsHiNe on Сре Мар 12 2008, 22:40

Mene Glamur ic ne mi se sviga, kako hodnik mi e pokraj drugoto Smile... Oaza mi se sviga poveke i tamu bi odela ako nekoj ide so mene Smile Prazno bilo, ne znam kakvo bilo ... i nikoj ne doaga pa sigurno nema da odam sama (sto vika HalfGrown_IDIOT i MaX kaj so e guzvata mora tamu da se odi) Smile I tolku ni se mestata be- Glamur i Oaza, nema kade da odime na drugo mesto. A od kaficive Cinema i Tulamore mi se sviga najmnogu.
avatar
SuNsHiNe
Студент
Студент

Female
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 35
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : MK
Ден на регистрирање : 2007-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Струшкиот ФЕНОМЕН!!!!!

Пишување by Trco on Чет Мар 20 2008, 21:51

Glamur e katastrofa zatoa sto ednaska ne pustile dobra muzika na koja mozes da si pomines nezaboravno.....i i guzva e do SMRT..................... Armiral e za nikade isto taka ..bidejci site samo sedat so 1 pivo vo raka cela vecer i tresat gluposti ...a i plus na ulica treba da sedis samo stolce da ti dadat
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Ednostavno Oaza e dobro mesto za zurkanje momentalno vo Struga....a Kalabalak e dobro mesto za cooliranje......i za kafence Very Happy
avatar
Trco
Модератор
Модератор

Male
Leo

Треснал Глупости : 42
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-06

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Струшкиот ФЕНОМЕН!!!!!

Пишување by struja on Пет Апр 04 2008, 17:49

se slagam za oaza edinstven reprezentativen klub vo struga ama nemojte da gi sporedvite zurkite so se praet vo admiral so onie vo tulamor , za na vizita navecer ne se izlegvit

struja
Почетник
Почетник

Male
Taurus

Треснал Глупости : 1
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : st
Ден на регистрирање : 2008-04-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Струшкиот ФЕНОМЕН!!!!!

Пишување by MaX on Чет Апр 10 2008, 04:46

Аман те бе со Адмирал или Туламор сте задоволни бе?
леееееее муабет
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Струшкиот ФЕНОМЕН!!!!!

Пишување by Kosta on Чет Апр 10 2008, 11:22

Адмирал е најглупото место што постои во Струга, дефинитли,,,,

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Струшкиот ФЕНОМЕН!!!!!

Пишување by ~The Vampire~ on Чет Апр 10 2008, 18:57

MaX напиша:Аман те бе со Адмирал или Туламор сте задоволни бе?
леееееее муабет
Туламур е супер врска немат со адмирал!! Адмирал сакс!
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Струшкиот ФЕНОМЕН!!!!!

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Пет Апр 11 2008, 20:02

abe struga opsto zemeno e sranje vo boja.Ama pak ponekogas ko ke razmislam za vakvi struzani i to e mnogu :ljolj:
AJ mozit ke se menit neso
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Струшкиот ФЕНОМЕН!!!!!

Пишување by borisd on Пет Апр 11 2008, 21:21

Ако си со супер друштво, секаде е супер!
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Струшкиот ФЕНОМЕН!!!!!

Пишување by Kosta on Саб Апр 12 2008, 04:11

borisd напиша:Ако си со супер друштво, секаде е супер!

Проблемот е што на зима Струга неможе да "најдеш" друштво Very Happy

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Струшкиот ФЕНОМЕН!!!!!

Пишување by MaX on Саб Апр 12 2008, 04:13

Да све се по факултети заминати
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Струшкиот ФЕНОМЕН!!!!!

Пишување by borisd on Саб Апр 12 2008, 04:34

Е сеа и ти Коки шо напрај, во Струга ако немаш друштво незнам кај мојш да имаш
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Струшкиот ФЕНОМЕН!!!!!

Пишување by Kosta on Саб Апр 12 2008, 04:36

Јас и ти ко ку*ој осамени ќе сејме Smile Сум идел и сме праеле муабет што се случува Smile И што исто де исто. НЕ сакам вака да зборвам ама тоа е вистината. Си знаеш и ти не прај сега така Smile Жими едно Гламур.... и тоа за нигде

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Струшкиот ФЕНОМЕН!!!!!

Пишување by borisd on Саб Апр 12 2008, 04:46

Kosta напиша:Јас и ти ко ку*ој осамени ќе сејме Smile Сум идел и сме праеле муабет што се случува Smile И што исто де исто. НЕ сакам вака да зборвам ама тоа е вистината. Си знаеш и ти не прај сега така Smile Жими едно Гламур.... и тоа за нигде

Коки не прам муабет за Гламур или Адмирал или Туламур или шо знам каде, јас ти кажав и пак ке ти кажам дека се зависи од друштвото, а двајца ако сакаат да поминат супер тоа не е возможно зашо се двајца Very Happy од тројца нагоре, е тогаш е супер, јас секој петок и сабота излегвам со Јоцо и тапа ни е стално зш сме двајца
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Струшкиот ФЕНОМЕН!!!!!

Пишување by MaX on Саб Апр 12 2008, 11:14

Не че да е то што сте двајца јас мислам Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Струшкиот ФЕНОМЕН!!!!!

Пишување by borisd on Саб Апр 12 2008, 18:30

Е до шо е?
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Струшкиот ФЕНОМЕН!!!!!

Пишување by deXterche on Саб Апр 12 2008, 21:10

Адмирал е топ местенце за преку ден, туламур некако со олд пипл е полно а за во ситни саати скапаноно гламур само ни остана. Оаза не ми се иде да им кршам филм на дечињана а и пелените поскапеа. Така да само количено и право во Охридон
avatar
deXterche
VIP
VIP

Male
Taurus

Треснал Глупости : 35
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.univerzum.uni.cc

Вратете се на почетокот Go down

Re: Струшкиот ФЕНОМЕН!!!!!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот