Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

На кој факултет учите?

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: На кој факултет учите?

Пишување by pozitivna on Саб Aвг 08 2009, 00:49

american college-ekonomija

pozitivna
Почетник
Почетник

Female
Taurus

Треснал Глупости : 6
Поени : 6
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : skopje
Ден на регистрирање : 2009-08-08

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот