Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

На кој факултет учите?

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

На кој факултет учите?

Пишување by _EAX on Сре Дек 05 2007, 17:27

prasanjeto go gledate gore Smile

_EAX
VIP
VIP

Female
Libra

Треснал Глупости : 193
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 107
Се наоѓам : vrska nemam
Ден на регистрирање : 2007-10-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: На кој факултет учите?

Пишување by borisd on Сре Дек 05 2007, 22:29Последната промена е направена од на Пон Дек 31 2007, 02:06. Мислењето е променето 2 пати.
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: На кој факултет учите?

Пишување by bonte on Чет Дек 06 2007, 00:06

Fakultet za informacisko komunikaciski tehnologii fon-struga
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: На кој факултет учите?

Пишување by Kosta on Чет Дек 06 2007, 01:03

Факултет за електротехника и информациски технологии FEIT

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: На кој факултет учите?

Пишување by 1MM0rtalis on Чет Дек 06 2007, 01:17

Evropski fakultet -finansisko bankarski i dancen menagment
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: На кој факултет учите?

Пишување by NIN on Пон Дек 10 2007, 01:07

arhitektura
avatar
NIN
Асистент
Асистент

Female
Scorpio

Треснал Глупости : 90
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Ден на регистрирање : 2007-05-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: На кој факултет учите?

Пишување by _EAX on Пон Дек 10 2007, 01:27

ja zaboraiv da kazam STUL

_EAX
VIP
VIP

Female
Libra

Треснал Глупости : 193
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 107
Се наоѓам : vrska nemam
Ден на регистрирање : 2007-10-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: На кој факултет учите?

Пишување by Soldier of fortune on Саб Дек 15 2007, 19:06

На факултетот за електротехника и информациски технологии FEIT
avatar
Soldier of fortune
Доцент
Доцент

Male
Libra

Треснал Глупости : 118
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Sevrno od rajot
Ден на регистрирање : 2007-11-20

Преглед на профилот на членот http://www.klimce.cjb.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: На кој факултет учите?

Пишување by Butterfly on Вто Фед 19 2008, 21:44

ЕУРМ Економски факултет насока Маркетинг менаџмент
ете таму сум ја Very Happy
avatar
Butterfly
One and only

Female
Aries

Треснал Глупости : 55
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : pomegu 4P
Ден на регистрирање : 2007-12-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: На кој факултет учите?

Пишување by Vase on Вто Фед 19 2008, 21:59

Јас бев на електро и сеа се префрлив на
Код:
МИТ
- информациски технологии Very Happy


Последната промена е направена од Vase на Пон Мар 03 2008, 01:57. Мислењето е променето 1 пати

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
avatar
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: На кој факултет учите?

Пишување by Jimmy on Чет Фед 21 2008, 02:27

Vase напиша:Јас бев на електро и сеа се префрлив на МИТ- информациски технологии Very Happy

да си жив и здрав и да ти е алал :good:
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: На кој факултет учите?

Пишување by Vase on Чет Фед 21 2008, 03:56

Jimmy напиша:
Vase напиша:Јас бев на електро и сеа се префрлив на МИТ- информациски технологии Very Happy

да си жив и здрав и да ти е алал :good:

Фала да си дочекаш Very Happy

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
avatar
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: На кој факултет учите?

Пишување by Kosta on Чет Фед 21 2008, 03:57

:laugh: :laugh: :laugh: Vase ме изнасмеа :laugh:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: На кој факултет учите?

Пишување by Jimmy on Чет Фед 21 2008, 03:59

Vase царе не е далеку тој ден :yes: :yes: :yes:
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: На кој факултет учите?

Пишување by Goran - Gogo on Чет Фед 28 2008, 04:19

Jimmy напиша:Vase царе не е далеку тој ден :yes: :yes: :yes:
Еј да бе што бидна со тебе, нели ќе одеше еден спрат подолу или ништо од тој план. А да иначе и јас сум електреаш, ова факултет за електротехника и информациски технологии такозвано ФЕИТ
avatar
Goran - Gogo
Доцент
Доцент

Male
Pisces

Расположение :
Треснал Глупости : 151
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : MK
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: На кој факултет учите?

Пишување by DeadSociety on Пет Мар 14 2008, 05:29

tehnicki - Bitola
zaedno so borisa duckina Very Happy
avatar
DeadSociety
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Треснал Глупости : 18
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : StrugaF
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: На кој факултет учите?

Пишување by Trco on Чет Мар 20 2008, 22:24

- Na Arhitektura -
avatar
Trco
Модератор
Модератор

Male
Leo

Треснал Глупости : 42
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-06

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: На кој факултет учите?

Пишување by jelena on Чет Мар 20 2008, 22:56

Филолошки факултет

_________________


♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
avatar
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: На кој факултет учите?

Пишување by fiko-mk on Чет Мар 20 2008, 23:33

На ФЕИТ,отсек за телекомуникации
avatar
fiko-mk
Капетан
Капетан

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 139
Поени : 1
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Скопје
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: На кој факултет учите?

Пишување by ~The Vampire~ on Пон Сеп 08 2008, 02:01

Филолошки- Германски превод и толкување Very Happy
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: На кој факултет учите?

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Вто Сеп 09 2008, 02:37

~The Vampire~ напиша:Филолошки- Германски превод и толкување Very Happy
епа ај со среќа Very Happy
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: На кој факултет учите?

Пишување by Kosta on Вто Сеп 09 2008, 22:52

~The Vampire~ напиша:Филолошки- Германски превод и толкување Very Happy

Еми ај со среќа. Све 10 ки да гледам само :laugh:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: На кој факултет учите?

Пишување by ~The Vampire~ on Сре Сеп 10 2008, 22:42

Фала фала :iconflowerhr4: 10 ки 10 ки ами како :laugh:
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: На кој факултет учите?

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Пет Сеп 12 2008, 03:18

еми така :smileJ:
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: На кој факултет учите?

Пишување by geri on Чет Сеп 18 2008, 12:50

мфс

geri
Студент
Студент

Male
Gemini

Расположение :
Треснал Глупости : 33
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 42° 0'19.16
Ден на регистрирање : 2008-09-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: На кој факултет учите?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот