Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Експлодираа две возила на паркинг во Ново Лисиче

Go down

20100329

Пишување 

Експлодираа две возила на паркинг во Ново Лисиче
Две возила експлодирале утринава на паркинг на булеварот Видое Смилевски Бато во населбата Ново Лисиче.Според полицијата, експлодирале џип марка „киа спортаж“ сопственост на 36 годишниот Р.А. и „ситроен ксара“, сопственост на 36 годишниот И.Д.

Од полицијата сè уште немаат информации како дошло до експлозијата. Извршен е увид на лице место и возилата се дадени на вештачење.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот