Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Заканувачки пораки за Обама на „Twitter"

Go down

20100323

Пишување 

Заканувачки пораки за Обама на „Twitter"


Американските тајни служби започнаа истрага против двајца корисници на социјалната мрежа “Твитер“ кои повикале да се ликвидира американскиот претседател Барак Обама поради здравствената реформа што беше изгласана од страна на Конгресот.

“Атентат! Америка преживеа атентат на Линколн и Кенеди. Ќе преживееме и уште еден куршум во главата на Обама“-гласела пораката на “Твитер“ чиј автор бил извесниот Соли Форел кој себеси се претставил како конзервативец и автентичен Афроамериканец.

Во исто време на социјалната мрежа биле идентификувани и други корисници кои напишале заканувачки пораки наменети за претседателот Обама. “Барак Обама треба да биде убиен. Сам би го средил кога би живеел во Вашингтон“напишал на својот профил Џеј Мартин кој исто така се претставил како Афроамериканец.

Американските тајни служби сериозно ги сфатиле ваквите заканувачки пораки и започнале истрага против нивните автори.
Здравствената реформа на претседателот Обама ја подели Америка. Голем број Американци сметаат дека истата води кон социјализам.

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот