Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

За Софи нема секс без spanking

Go down

20100320

Пишување 

За Софи нема секс без spanking
Таа е сопственичка на најдобрите гради во Велика Британија, а на задоволство на машкиот пол не се срами да ги покажува. Жешката Софи Ховард проговирила и за тоа што и е важно за добар секс.Софи не крие дека сака акции со жени, но за нејзе сексот нема значење доколку не учевствува и маж. Таа сака секс, особено во раните утра, па така открила дека е спремна на се и сешто.

Софи не крие дека обожава порничи, дека е kinky девојка која сака да бидат вклучени и лисиците за да биде сексот повозбудлив. Софи смета дека во сексот мора да има spanking.

Атрактивната бринета открила дека никогаш не доживеала оргазам од маж, но затоа знае сама како да се задоволи. Изгледа дека Софи е сон на секој маж.


GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот