Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Скопјанец застрелан пред кафулето Карма

Go down

20100315

Пишување 

Скопјанец застрелан пред кафулето Карма
Едно лице е тешко повредено и се наоѓа во Градска Болница откако двајца напаѓачи пукале на него пред кафулето Карма на улицата Партизански одреди попладнево нешто после 16 часот, јави репортерот на Макфакс.Идентитетот на застреланиот останува непознат, а напаѓачите биле веднаш фатени и идентификувани.

Неофицијално приведени се Харун Хаџибулиќ и Јасмин Растодир и двајцата од Скопје.

Според информациите од теренот во моментот на престрелката на булеварот имало многу случајни минувачи.

Полицијата се уште не соопштува дополнителни информации за инцидентот кој попладнево ги вознемири Скопјани што се затекнаа на местото на пукањето.


GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот