Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

GHOSTS!!!!!!!!!!!!!!!

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

GHOSTS!!!!!!!!!!!!!!!

Пишување by 1MM0rtalis on Сре Ное 14 2007, 04:10barav nesto na net za seminarskata moja i naletav na sajd za duhovi iskreno me polazija mornici misalm slikive se ocigledno pred vremeto na fotoshopot i deka ne se prepravani ajde ve molam daj te mi mislejne i ako imate plus nekoi sliki istaknete neli e mornicavo
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: GHOSTS!!!!!!!!!!!!!!!

Пишување by bonte on Сре Ное 14 2007, 21:17

jaki montazi
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: GHOSTS!!!!!!!!!!!!!!!

Пишување by MaX on Сре Ное 14 2007, 21:26
Го фатиле на серење на чоекот Very Happy:D:D
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: GHOSTS!!!!!!!!!!!!!!!

Пишување by 1MM0rtalis on Сре Ное 14 2007, 21:27

bonte aj brat poso si tolkav ekspert objasni mi kako e napravena montaza a cel zivot rabota som photoshop i znam dosta da go barata a jas ne mozam da go poznaam aj pls ako ne ti e tesko mislam Smile
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: GHOSTS!!!!!!!!!!!!!!!

Пишување by bonte on Чет Ное 15 2007, 01:14

abe slikata si e stara pa pak moze da se skenira i da se napravi montaza ,,, a jas ne sum ekspert vo photoshop ama sum videl i podobri montazi Very Happy
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: GHOSTS!!!!!!!!!!!!!!!

Пишување by borisd on Чет Ное 15 2007, 13:01

https://www.youtube.com/watch?v=2vI0Y7vM3QA

Гледајте го клипов!!! Со Духови е!!!!!
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: GHOSTS!!!!!!!!!!!!!!!

Пишување by Moonchild on Саб Ное 24 2007, 14:30

Ne postoet duhovi

Moonchild
Почетник
Почетник

Female
Cancer

Треснал Глупости : 13
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Ohrid
Ден на регистрирање : 2007-11-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: GHOSTS!!!!!!!!!!!!!!!

Пишување by SteelTemplar on Саб Ное 24 2007, 16:36

Ahahahahaha, го фатиле на серење
ахахахахахахахахахахха
лоооооооооооооооооооол
аааааааааааааааааааа
Макс за претседател.
аман бе ахахахахахаха

SteelTemplar
Jehovah

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 425
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: GHOSTS!!!!!!!!!!!!!!!

Пишување by ~The Vampire~ on Чет Фед 14 2008, 18:45

Духови постојат но не баш како што сме гледале на филмови или во најлош случај касперчето Very Happy
Духовите се невидливи, постојат само како сила, и можат да се почувствуваат...а за гледање, хм...не знам не сум видела!
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: GHOSTS!!!!!!!!!!!!!!!

Пишување by Kosta on Чет Фед 14 2008, 20:42

Незнам дали ова видео го имате гледано:


_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: GHOSTS!!!!!!!!!!!!!!!

Пишување by ~The Vampire~ on Саб Фед 16 2008, 00:24

Kosta напиша:Незнам дали ова видео го имате гледано:Абе верувам во духови како што опишав погоре... ама ова ептен ми е филмски некако... Shocked
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: GHOSTS!!!!!!!!!!!!!!!

Пишување by bonte on Саб Фед 16 2008, 03:36

~The Vampire~ напиша:Духови постојат но не баш како што сме гледале на филмови или во најлош случај касперчето Very Happy
Духовите се невидливи, постојат само како сила, и можат да се почувствуваат...а за гледање, хм...не знам не сум видела!
sakas da kazis deka imat sepak umreni ljuge pokraj nas....?????
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: GHOSTS!!!!!!!!!!!!!!!

Пишување by ~The Vampire~ on Саб Фед 16 2008, 17:15

bonte напиша:
~The Vampire~ напиша:Духови постојат но не баш како што сме гледале на филмови или во најлош случај касперчето Very Happy
Духовите се невидливи, постојат само како сила, и можат да се почувствуваат...а за гледање, хм...не знам не сум видела!
sakas da kazis deka imat sepak umreni ljuge pokraj nas....?????

На некои места да! Сепак зависи од тебе! Ако веруваш во задгробен живот дека одкако ќе умре човек, душата му оди на небо....тогаш да има! Јас верувам!
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: GHOSTS!!!!!!!!!!!!!!!

Пишување by The*Goddess on Пон Фед 18 2008, 00:22

Јас не верувам се додека не видам :ljolj: Па ако видам некој ќе го поздравам од вас и ќе ве известам :ljolj:
avatar
The*Goddess
Доцент
Доцент

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 112
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2008-02-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: GHOSTS!!!!!!!!!!!!!!!

Пишување by 1MM0rtalis on Пон Фед 18 2008, 03:44

епа не те разбирам пред малце на темата за дали се молис и господ ставивте заби со темплар сега велис додека не видам не верувам,а си го видела господ?(не сум атеист само онака ми дојде ова чудно малце)
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: GHOSTS!!!!!!!!!!!!!!!

Пишување by Александар on Пон Фед 18 2008, 14:59

па дали на некој од вас му се има десено нешто слично како тоа да забележал "дух" или... а на духот мислам не му е место на земјата или над или под
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: GHOSTS!!!!!!!!!!!!!!!

Пишување by bonte on Пон Фед 18 2008, 20:18

jas ako najdam nekoj duh ke mu pobaram 100 denari (nego ne mu trebaat)
SmileSmileSmile
avatar
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: GHOSTS!!!!!!!!!!!!!!!

Пишување by borisd on Пон Фед 18 2008, 21:22

Zosto temava e za duhovi, jas ke si prasam sto mislite za senki (ne filmot) ? Dali ve ima nekogas "gazeno" senka ili slicni stvari, i sto mislite sto e fintata vo toa?
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: GHOSTS!!!!!!!!!!!!!!!

Пишување by Александар on Пон Фед 18 2008, 22:03

"цитат ок?"Dali ve ima nekogas "gazeno" senka ili slicni stvari, i sto mislite sto e fintata vo toa?

Very Happy па вака, сенки не ама кога спијам на лева страна секогаш се гушам како smt да има над мене но после некое време ок сум, а инаку тоа мислам дека е поради здраствени проблеми,
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: GHOSTS!!!!!!!!!!!!!!!

Пишување by 1MM0rtalis on Пон Фед 18 2008, 22:30

јас сметам дека ги има и тоа многу!!!!!!!!!!!!!!!!
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: GHOSTS!!!!!!!!!!!!!!!

Пишување by MaX on Вто Фед 19 2008, 02:49

Јас мислам дека се е до Потсвеста.Верувајтеми.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: GHOSTS!!!!!!!!!!!!!!!

Пишување by 1MM0rtalis on Вто Фед 19 2008, 22:01

да хм ај објасни ми те молам
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: GHOSTS!!!!!!!!!!!!!!!

Пишување by MaX on Сре Фед 20 2008, 03:10

Мака ми е не можам да пишувам цели семинарски сега.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: GHOSTS!!!!!!!!!!!!!!!

Пишување by 1MM0rtalis on Чет Фед 21 2008, 17:38

ај те молам пробај баш ме интересира
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: GHOSTS!!!!!!!!!!!!!!!

Пишување by The*Goddess on Пет Фед 22 2008, 02:42

Епа види вака ти го гледаш тоа во што веруваш..И сестрами верува во такви ствари..Ама некако не ми е јасно како неа може да ја газат секоја вечер сенки а мене не а, спијам до неа..Чудно а...или мене некако не ме сакаат.. :ljolj: тоа со сенките е објаснато медицински,а тоа е недоволно циркулирање на крвтта во некои делови...Затоа тоа се бабини деветтини.
avatar
The*Goddess
Доцент
Доцент

Female
Capricorn

Расположение :
Треснал Глупости : 112
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2008-02-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: GHOSTS!!!!!!!!!!!!!!!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот