Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Join the forum, it's quick and easy

Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Парис Хилтон позирала “на сите четири“!

Go down

20100215

Пишување 

Парис Хилтон позирала “на сите четири“! Empty Парис Хилтон позирала “на сите четири“!




Парис Хилтон накратко го тргна вниманието од раскошните самба танчарки овој викенд во Рио де Женеиро кога во еден ноќен клуб го промовирала новото бразилско пиво “Devassa“ што е колоквијален израз за “секси“ на португалски.

Парис Хилтон позирала “на сите четири“! Img85337759

Богатата наследничка носела проѕирно виолетово фустанче под кое јасно се проѕирале танга гаќичките. Посебно станале видливи кога Парис,

изведувајќи секси танцувачки покрети на подот, во еден момент се наведнала напред, така што нејзината задница останала во вис.

Нејзиниот дечко Doug Reinhardt сето тоа го набљудувал од страна, со пиво во раката, придружувајќи и се после позирањето. Наследнич

ката на хотелскиот ланец веднаш потоа го земала микрофонот и парадирала на сцената на ноќниот клуб.

Двојката Св.Валентин го помина заедно, а се зборувам дека Парис наскоро би можела да заплови и во брачните води, бидејќи наводно Doug пред

една недела ја запросил, но нејзната мајка рекла дека незнае ништо за тоа.

Парис Хилтон позирала “на сите четири“! Article-0-08495C04000005DC-988_224x622
Парис Хилтон позирала “на сите четири“! Article-0-084A7ADF000005DC-13_224x622
Парис Хилтон позирала “на сите четири“! Article-0-08495B90000005DC-742_468x392
avatar
GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Парис Хилтон позирала “на сите четири“! Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 40
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Вратете се на почетокот Go down

Share this post on: reddit
- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот