Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Join the forum, it's quick and easy

Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Топ модел им нудел орален секс на полицајци како мито

Go down

20100209

Пишување 

Топ модел им нудел орален секс на полицајци како мито Empty Топ модел им нудел орален секс на полицајци како мито




Машкиот модел Ник Шнидер се обидел да ја избегне казнената пријава поради пијанчење и проблематично однесување нудејќи орален секс.

Топ модел им нудел орален секс на полицајци како мито Img93940530

Ник Шнидер (21) кој според магазинот Форбс е петиот најплатен машки модел за 2008 година, бил приведен во Арканзас поради пијанчење и нарушување на јавниот ред и мир. Тој се обидел да се извлече без казнена пријава нудејќи неморална понуда, орален секс.

Според полицајците тој прво се обидел за се извлече на сметка на неговото познато име, но кога тие го сместиле во автомобилот Шнидер преминал на нареден чекор.

Во извештајот на шерифот Брајан Луетшванегер стои дека тој се понудил да ги задоволи орално. Кога видел дека не успеал кај едниот пробал кај другиот полицаец со истата понуда, но не успел.

Сега покрај тоа што ќе одговара за пијачнењето и нарушувањето на јавниот ред и мир, ќе мора да одговара и за неморалната понуда и сексуално вознемирување.

Шнидер кој се прославил како модел на Прада кажал дека не е виновен ни за едно од трите прекршоци кои му се препишуваат. Судењето е закажано за 17 февруари кога на него му се во тек аранжманите за модната недела во Њујорк која трае од 11 до 18 февруари.
avatar
GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Топ модел им нудел орален секс на полицајци како мито Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 40
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Вратете се на почетокот Go down

Share this post on: reddit
- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот