Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Join the forum, it's quick and easy

Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Автомобилот на Чарли Шин пронајден на дното на провалија

Go down

20100206

Пишување 

Автомобилот на Чарли Шин пронајден на дното на провалија Empty Автомобилот на Чарли Шин пронајден на дното на провалија




Украдениот автомобил на актерот Чарли Шин е пронајден на дното на една провалија во близина на неговата куќа во Лос Анџелес, соопшти полицијата.

Автомобилот на Чарли Шин пронајден на дното на провалија Img88478671

Според истиот извор, нема докази дека некој бил во автомобилот за време на падот во бездната. Возилото е пронајдено превртено на покрив, на дното на провалијата длабока околу 100 метри, а подрачјето околу патот е детално прегледано со хеликоптер, во потрага по евентуални повредени или жртви, пренесе BBC.

„Го прегледавме целиот регион. Никој немаше во автомобилот, ниту околу него и нема докази дека некој бил внатре за време на падот,“ изјавиле од полицијата.

Мерцедесот на Шин е пронајден благодарение на вградениот аларм кои го примиле службите за помош на патот. Полицијата изјавила дека Шин отприлика во исто време, пријавил дека неговиот автомобил е украден, и за сега овој случај се третира како кражба.

Актерот добар дел од божиќните празници го помине во притвор бидејќи беше обвинет за семејно насилство. Како што пишуваа медиумите, тој наводно со нож во грло ја нападнал својата жена Брук Мјулер Шин.
avatar
GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Автомобилот на Чарли Шин пронајден на дното на провалија Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 40
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Вратете се на почетокот Go down

Share this post on: reddit
- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот