Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Join the forum, it's quick and easy

Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Хилари остана без чевличката, кавалерот Саркози ја спаси од пад!

Go down

20100131

Пишување 

Хилари остана без чевличката, кавалерот Саркози ја спаси од пад! Empty Хилари остана без чевличката, кавалерот Саркози ја спаси од пад!




Францускиот претседател Николас Саркози се покажа како вистински кавалер, придржувајќи ја Хилари Клинтон која пред него го изгуби чевелот и замалку не падна на подот.

Хилари остана без чевличката, кавалерот Саркози ја спаси од пад! Img94032992

Американската државна секретарка ги качувала скалилата пред Елизејската Палата за да се

поздрави со францускиот претседател, кога во еден момент и се лизнал чевелот и Хилари изгубила

рамнотежа.

Хилари остана без чевличката, кавалерот Саркози ја спаси од пад! Thumbnail.ashx

Саркози подготвено ја фатил за раката и го спречил нејзиниот пад. Двајцата после тоа срдечно им се насмеале на новинарите, а сведоци тврдат дека американската државна секретарка благо се заруменила.

Хилари остана без чевличката, кавалерот Саркози ја спаси од пад! 6thumbnail.ashx

Госпоѓа Клинтон дошла во Париз со цел да одржи говор за прашањата за заедничка безбедност помеѓу Европа и Америка. Французите оваа нејзина посета сигурно ќе ја запаметат по денешниот инцидент, а не по искажаните ставови за европската сигурност.
avatar
GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Хилари остана без чевличката, кавалерот Саркози ја спаси од пад! Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 40
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Вратете се на почетокот Go down

Share this post on: reddit
- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот