Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Join the forum, it's quick and easy

Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Анџелина го вара Бред со Лејди Гага?

Go down

20100131

Пишување 

Анџелина го вара Бред со Лејди Гага? Empty Анџелина го вара Бред со Лејди Гага?




Во низата трачеви и непроверени информации околу разделбата на Бранџелина се појави и една вест која ја ‘‘провали‘‘ Јан Халперин, познат по низата неосновани инсинуации напишани во книгата ‘‘Бранџелина: Не раскажана приказна‘‘.

Анџелина го вара Бред со Лејди Гага? Img84970116


Имено, тој тврди дека Анџелина го мами Бред, со ни помалку ни повеќе туку планетарно популарната пејачка Лејди Гага.

Тој тврди дека тие двете се привлекле, бидејќи Енџи е бисексуалка, што во неколку наврати и самата го призна, а за Лејди Гага се шушкаше дека е хермафродит. Наводно, тие имале таен состанок во хотелот ‘‘Беверли Вилшир‘‘, кој како што тврди Халперин траел цела ноќ.

‘‘Енџи е опседната со Лејди Гага‘‘, тврди неименуваниот извор на Халперин. Енџи во едно интервју потврдила дека е маѓепсана од Лејди Гага, но никогаш не не навела дека восхитувањето преминало во нешто повеќе.

Последната особа за која се шушкаше дека често ја посетувала спалната соба на Анџелина, е нејзиниот инструктор. Бившата куќна помошничка на Џоли и Бред изјавила дека спалната соба после средбите на Анџелина со инструкторот изгледала ‘‘катастрофално‘‘, така што на креветот имало многу секси играчки поради кои таа заклучила дека имале афера.

Со обзир на тоа дека стана вистински тренд измислувањето на непроверени информации за лицата кои се ‘‘криви‘‘ за разделувањето на Бранџелина, можеби наскоро ќе чуеме дека Бред ја киднапирал Лејди Гага земајки го во предвид фактот дека таа е хермафродит.
avatar
GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Анџелина го вара Бред со Лејди Гага? Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 41
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Вратете се на почетокот Go down

Share this post on: reddit
- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот