Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Join the forum, it's quick and easy

Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Постојано сексуално надразнета по автомобилска несреќа

Go down

20091216

Пишување 

Постојано сексуално надразнета по автомобилска несреќа Empty Постојано сексуално надразнета по автомобилска несреќа




Една возрасна англичанка деноноќно е сексуално надразнета, по една сообраќајна несреќа во која и се оштетени нервите на карлицата.

Постојано сексуално надразнета по автомобилска несреќа Cover_sex-crush-kola

Животот на Џолин Баугман (49) и е целосно изменет по преживеаната несреќа, бидејќи сексуално се возбудува без разлика дали шета, чисти, се вози со автобус или врши некоја друга активност.

„Тоа е многу непријатно. Се надразнувам дури и од облеката што ја носам, па неможам на ништо друго да мислам. Многу ми е непријатно, бидејќи често ми паѓа концентрацијата“, изјави Баугман за англиските портали.

На Баугман, која е мајка на две деца, не и многу од помош практикувањето секс со својот сопруг.

"Дури и по неколку серии секс, јас имам потреба повторно од секс, некој пат уште повеќе, отколку пред почетокот на самиот секс. Да се биде надразнет 24 часа на ден е многу исцрпувачки".
avatar
GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Постојано сексуално надразнета по автомобилска несреќа Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 40
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Вратете се на почетокот Go down

Share this post on: reddit
- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот