Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Канаѓанка во сексуална игра на љубовникот му го прободила срцето

Go down

Канаѓанка во сексуална игра на љубовникот му го прободила срцето

Пишување by najforumce on Пон Мај 19 2008, 04:59Канаѓанин кој од својата љубовница во сексуалната игра побарал да му вреже симбол срце на градите, за малку ќе умрел кога случајно пресилно го притиснала и му го прободила срцето.

Весникот Винипег Фри Прес известил дека 25-годишната жена е осудена на условна казна од три години затвор, откако ја признала вината за напад во 2007 год.

На 24-годишниот маж во почетокот му се давале мали изгледи за преживување, но во потполност се опоравил и ја поддржува својата љубовница. Двајцата испиле голема количина алкохол, се впуштиле во груб сексуален однос, и во неговиот тек се случила несреќата, известуваат канадските весници.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот