Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Изнајмување на проститутка без дозвола ќе биде прекршок

Go down

Изнајмување на проститутка без дозвола ќе биде прекршок

Пишување by najforumce on Нед Мај 18 2008, 12:49Клиентите на проститутките во Холандија, можеби наскоро ќе треба да ги проверуваат нивните работни дозволи. Холандската влата сака посилно да се справи со илегалните давателки на сексуални услуги во склоп со напорите за сузбивање на трговијата со луѓе.

- Владата сака, користењето на сексуални услуги од проститутки кои немаат валидна работна дозвола да ги окарактеризира како прекршок, се наведува во проценката.

Холандската влада ја има легализирано проституцијата од 2000 година.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот