Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Жените со голи нозе ги тераат мажите во гроб

Go down

Жените со голи нозе ги тераат мажите во гроб

Пишување by najforumce on Нед Мај 11 2008, 03:36Рускиот психолог Леонид Киајев Смајк тврди дека причина за повеќето од машките болести се жените кои носат провокативна облека и кои се однесуваат кокетно.

И американските научници исто така се позанимавале со оваа проблематика и спровеле големо истражување кое траело 30 години. Студијата сугерира дека дури 80% од мажите на возраст од над 60 години умираат од најразлични болести, а имаат и големи проблеми со простатата.

Мажите на улица не можат да ги задоволуваат сите свои страсти, а нејзините „објекти“ секогаш им се „ставаат под нос“. Но каква врска има тоа со болестите?

Експертите повлекуваат аналогија од животинскиот свет. Доколку жената забележи дека мажот е слаб, таа ќе го одбие. Мажот не може да ја добие жената, па се активира неговиот природен одбрамбен механизам - се јавува импотенција и простатитис.

Се тврди дека дури 70% од случаите на импотенција се резултат на природниот одбрамбен механизам кој се јавува како одговор на стресот предизвикан од незадоволено возбудување.

Па најверојатно жените, без да знаат, со своите кратки сукњи и голи нозе ги тераат мажите во гроб.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот