Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Во Њу Орлеанс минатата недела се родило зелено куче

Go down

Во Њу Орлеанс минатата недела се родило зелено куче

Пишување by najforumce on Саб Мај 10 2008, 13:28Изненадување е да се види ова. Понекогаш, за време на раѓањето на кученцата, амнионската течност се меша со постелката и го обојува крзното на кучето во многу светла боја, раскажува директорката на Здружението за заштита на животни во Луизијана (САД). Додава и дека кученцето нема да остане зелено засекогаш, туку најверојатно ќе биде бело, а здравјето не му е загрозено.

Зелената боја е само дисколорација за време на породувањето и не мора да се грижиме за неговото здравје, истакнува директорката.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот