Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Американка го чека своето осумнаесетто дете

Go down

Американка го чека своето осумнаесетто дете

Пишување by najforumce on Саб Мај 10 2008, 13:25На Денот на мајката американските медиуми објавиле приказна за 41 годишна жена од Арканзас, која го носи своето 18. дете кое би требало да се роди на 1.јануари.

Мишел Дугар е мајка на седум девојчиња и десет момчиња, а меѓу нив два пара се близнаци. Најстарото дете има 20 години, а најмладото 9 месеци. Ова семејство живее на северозапад во Арканзас во дом од 650 квадратни метри. Имињата на сите деца почнуваат на буквата Џ и децата не посетуваат училиште туку наставниот програм го следат во семејството.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот