Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Heroes

Go down

Heroes

Пишување by borisd on Чет Мај 08 2008, 20:33

Дали некој ги гледал Heroes? Jас ја изгледав само првата сезона ама и се спремам на втората Smile серијава едноставно не те остава да спиеш ако ги загледаш, премногу интересна, ретко гледам сериски филмови ама овај е тамн
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Да јас ја гледам!

Пишување by Макс on Чет Мај 22 2008, 17:50

Абе закон е а кажи ми на која програма ја гледаш јас на НОВА ТВ на кабелска и закон серија е мислев никој не ја гледа!!!

Макс
Почетник
Почетник

Male
Aquarius

Треснал Глупости : 1
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 24
Се наоѓам : Skopje
Ден на регистрирање : 2008-05-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Heroes

Пишување by borisd on Чет Мај 22 2008, 22:52

Јас од на торенти ги спуштам сериите Very Happy а врска немав дека на НОВА ја давале
Види побарај си по торенти досега има само до 2ра сезона 11 епизода, зашо толку се давани на ТВ во Америка.
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Heroes

Пишување by borisd on Пет Сеп 26 2008, 17:17

На ТВ Сител ке ги давет Heroes, ама не знам од кога, пишеше НАСКОРО Smile
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: Heroes

Пишување by Kosta on Пет Сеп 26 2008, 22:42

Ихаа супер,

Ама ќе си ги гледам на PC на рат сите сезони :pos:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Heroes

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот