Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

GGC

Go down

GGC

Пишување by Ivcak on Пет Мај 18 2007, 18:49


Site so igrate na battlnet dojdete na "GG client" 100 pati e bolji Smile)
mozete da si go simnete na www.gg-game.com flower
avatar
Ivcak
Модератор
Модератор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 94
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Skopje Macedonia
Ден на регистрирање : 2007-05-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

gg-client

Пишување by Kosta on Саб Мај 26 2007, 20:39

Ivco сега како што го стадоа и за battlenet patch - от 1.21, можеме да играме и на gg - client и на battle.
Ама имам еден проблем. Кога ќе притиснам на LAN ми пише „Cound not connect to the network“ . Знаеш што може да биде?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: GGC

Пишување by Ivcak on Нед Мај 27 2007, 17:58

Kosta напиша:Ivco сега како што го стадоа и за battlenet patch - от 1.21, можеме да играме и на gg - client и на battle.
Ама имам еден проблем. Кога ќе притиснам на LAN ми пише „Cound not connect to the network“ . Знаеш што може да биде?

Epa ke si otides u setting i ke si go najdes war3.exe kaj ti e i stikliraj go enchanced mode......
avatar
Ivcak
Модератор
Модератор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 94
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Skopje Macedonia
Ден на регистрирање : 2007-05-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: GGC

Пишување by Ike on Саб Мар 08 2008, 13:30

Jaс играв на GGc порано 15-16 левел сум...А брат ми игра цело време 30 левел е,има клан ^ParaziT^ му е никот,а кланот LaLiCa му се вика...

Ike
Black Snake

Male
Virgo

Треснал Глупости : 39
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 24
Се наоѓам : Велес
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот http://www.fanta.forumotion.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: GGC

Пишување by Tony Montana on Пон Апр 28 2008, 21:17

A edno prasanje zosto imam Vista i nemozam da igram na GGc aj pisete

Tony Montana
Почетник
Почетник

Male
Gemini

Треснал Глупости : 6
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : Unknow Destination
Ден на регистрирање : 2008-03-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: GGC

Пишување by Kosta on Пет Мај 02 2008, 16:20

http://www.dotasg.com/forums/showthread.php?t=1849

Види ова може да ти поможи

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: GGC

Пишување by Tony Montana on Нед Мај 04 2008, 12:45

Kosta напиша:http://www.dotasg.com/forums/showthread.php?t=1849

Види ова може да ти поможи
Ne bivet be Kosta so da pravime :e: :e: :e: :e: :e: :e: :e: :e:

Tony Montana
Почетник
Почетник

Male
Gemini

Треснал Глупости : 6
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : Unknow Destination
Ден на регистрирање : 2008-03-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: GGC

Пишување by Kosta on Нед Мај 04 2008, 22:45

Дали како Администратор ја стартуваш играта ?

Десен клик на иконата и после Run as administrator....

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: GGC

Пишување by Tony Montana on Пон Мај 05 2008, 21:27

Kosta напиша:Дали како Администратор ја стартуваш играта ?

Десен клик на иконата и после Run as administrator....
И со тоа пробував нејке лелее се нервирам

Tony Montana
Почетник
Почетник

Male
Gemini

Треснал Глупости : 6
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : Unknow Destination
Ден на регистрирање : 2008-03-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: GGC

Пишување by Александар on Сре Мај 14 2008, 20:17

cannot conect
avatar
Александар
Македонија

Расположение :
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: GGC

Пишување by Tony Montana on Чет Мај 15 2008, 22:17

нејке да ги дава креираните сервери :e:

Tony Montana
Почетник
Почетник

Male
Gemini

Треснал Глупости : 6
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : Unknow Destination
Ден на регистрирање : 2008-03-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: GGC

Пишување by Ivcak on Пет Сеп 19 2008, 14:32

heheh parazit kako ne go znam u fr list mi e bev i u klanot negov lalica samo sto mn nabci ima u klanot i nemase nikako cw i zatoa iskociv ....
avatar
Ivcak
Модератор
Модератор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 94
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Skopje Macedonia
Ден на регистрирање : 2007-05-18

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: GGC

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот