Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

ALARM Festival Re-Union

Go down

ALARM Festival Re-Union

Пишување by MaX on Сре Мар 12 2008, 19:39

Не сум сигурен дека некој од форумов бил на првиот фестивал на АЛАРМ,ама верувајте
дека тоа беа мојте 3 најубај деној во животов.Ова за мене е најуба вест годинава дефинитивно.
Овај фест ќе се одржи во Дојран и ќе трае 3 дена 27,28,29 јуни.Ќе биде исполнет
со светски музички имиња како и многу наши балкански.Ке има најмалку 3 бини(Маин,Електро,Хц/
Метал)
.Првиот фестивал се одржа пред 6 години во Љубаништа и беше исполнат со многу културни
настани и имаше неверојатна посетеност.Се надеваме дека Литиум и оваа година ќе ни приреди
добра организација на овај фест.

Кампањата за овај фестивал треба да започне за 1месец.
За подетални информации http://alarm.com.mk/
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: ALARM Festival Re-Union

Пишување by MaX on Пон Јун 02 2008, 20:08

Една многу тажна вест...Аларм Фест се откажа Sad
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: ALARM Festival Re-Union

Пишување by Kosta on Вто Јун 03 2008, 02:00

ЗШ ?

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: ALARM Festival Re-Union

Пишување by MaX on Вто Јун 03 2008, 04:11

Дека им го скратиле буџетот од 30000 евра на 12000евра.
А со толку пари не можеш ни бините да ги платиш.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: ALARM Festival Re-Union

Пишување by borisd on Вто Јун 03 2008, 11:40

Епа јебига!
avatar
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Re: ALARM Festival Re-Union

Пишување by Kosta on Вто Јун 03 2008, 12:35

А кој ќе ги лапне сега тие 12000 евра, што останаа ? :laugh:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: ALARM Festival Re-Union

Пишување by MaX on Вто Јун 03 2008, 17:57

Никој нема да ги лапне,него тие праи идет од Министерство за култура...
Така да никогаш не ги ни имале тие пари на располагање од Литиум.
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: ALARM Festival Re-Union

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот