Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Анџелина Џоли и Бред Пит скарани?

Go down

Анџелина Џоли и Бред Пит скарани?

Пишување by najforumce on Сре Мар 12 2008, 01:37Откако актерите Анџелина Џоли и Бред Пит се заедно првпат на насловните страници на светските магазини се појавија наслови за нивната жестока караница.Се работи за караница поврзана со нивната венчавка. Џоли сака скромна венчавка во Франција, додека Пит инсистира на раскошна свадба во Њу Орлеанс.

Анџелина отсекогаш вели дека не сака да се венча пред стотици луѓе, а актерот се противи на тој предлог. Караницата околу местото каде ќе се одржи свадбата била при крај на компромис пред Пит да спомне дека неговата мајка ќе ја организира венчавката и ќе се погрижи за сите детали.

Џоли се плаши дека во тој случај на венчавката ќе се појави поранешната жена на Бред, Џенифер Анистон, која со неговата мајка е се уште блиска, пишуваат светските списанија.
avatar
najforumce
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 440
Поени : 19
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 38
Се наоѓам : najforumce
Ден на регистрирање : 2008-03-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот