Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Archlord

Go down

Archlord Empty Archlord

Пишување by Ike on Саб Мар 08 2008, 13:26

Многу добра игра,слична е на WoW . Bираш херој,тепаш животни,го ујакнуваш херојот и тепаш херои,има кланови и можете да се тепате клан на клан...Кој левел сте вие?Јас сум 5ти,почнав да ја играм ама не ми беше интересна многу...За да ја симнете играва клик Tyka

Ike
Black Snake

Male
Virgo

Треснал Глупости : 39
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : Велес
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот http://www.fanta.forumotion.com

Вратете се на почетокот Go down

Archlord Empty Re: Archlord

Пишување by MaX on Саб Мар 08 2008, 19:01

Ги има многу вакви онлине игри и жива зараза се.Имам многу пробано
а искрено оваа не ја имам а имам видено како изгледа и се тоа.
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Archlord Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот