Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Барам песна!!!

Go down

Барам песна!!! Empty Барам песна!!!

Пишување by Just*a*Girl on Нед Мар 02 2008, 18:15

Мислам дека нема тема за барање на песни..ако има бриштете ја ова...
мене ми требат Don't tell me it's over,Free,Take a chance од Roger Sanchez..
ако ги најди некој нека постави линкови тука...фала од напред Smile
Just*a*Girl
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 26
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Барам песна!!! Empty Re: Барам песна!!!

Пишување by Vase on Нед Мар 02 2008, 20:14

Јас ги имам Don't tell me it's over и Take a chance. Можам да ти ги пратам по msn еве ти го мојот:
vase_bac@hotmail.com :cao:

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
Vase
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение : Барам песна!!! Amused
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Барам песна!!! Empty Re: Барам песна!!!

Пишување by Jimmy on Нед Мар 02 2008, 20:18

Vase напиша:Јас ги имам Don't tell me it's over и Take a chance. Можам да ти ги пратам по msn еве ти го мојот:
vase_bac@hotmail.com :cao:

Васе бате немој да си скржав Very Happy дигај ги на www.rapidshare.com можда и некој друг ќе сака да ги земе
Jimmy
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Барам песна!!! Empty Re: Барам песна!!!

Пишување by Jimmy on Нед Мар 02 2008, 20:19

а за мене сместа да ми ја пратиш ПМГ - Манекенки :cao:
Jimmy
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Барам песна!!! Empty Re: Барам песна!!!

Пишување by Just*a*Girl on Нед Мар 02 2008, 21:08

Vase напиша:Јас ги имам Don't tell me it's over и Take a chance. Можам да ти ги пратам по msn еве ти го мојот:
vase_bac@hotmail.com :cao:

те аднав,прифати ме Smile
Just*a*Girl
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 26
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Барам песна!!! Empty Re: Барам песна!!!

Пишување by Vase on Пон Мар 03 2008, 00:26

Jimmy напиша:
Vase напиша:Јас ги имам Don't tell me it's over и Take a chance. Можам да ти ги пратам по msn еве ти го мојот:
vase_bac@hotmail.com :cao:

Васе бате немој да си скржав Very Happy дигај ги на www.rapidshare.com можда и некој друг ќе сака да ги земе

Еве бате тоа е веќе сторено на rapidshare.com M1.rar.html тука се Don't tell me it's over и Take a chance и секако најомилената песна на Jimmy PMG-Манекенки

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
Vase
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение : Барам песна!!! Amused
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Барам песна!!! Empty Re: Барам песна!!!

Пишување by Jimmy on Пон Мар 03 2008, 00:36

Vase данке :amor1:
Jimmy
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Барам песна!!! Empty Re: Барам песна!!!

Пишување by Александар on Саб Jул 12 2008, 15:18

citat/ дали некој го има албумот од Кели Озборн во кој е песната One Word, а за на интернет не ми давајте линкој само кажете ако ја имате да се мењаме за некоја друга песна /citat ljolj,

btw ...
Александар
Александар
Македонија

Расположение : Барам песна!!! In_Love
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Барам песна!!! Empty Re: Барам песна!!!

Пишување by Александар on Саб Jул 12 2008, 15:20

btw ne mi e maka da ja pobaram na internet, tuku nemozev da ja najdam voopsto.../.
Александар
Александар
Македонија

Расположение : Барам песна!!! In_Love
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Барам песна!!! Empty Re: Барам песна!!!

Пишување by Kosta on Нед Jул 13 2008, 22:45

Аце, еве ја песната:

rapidshare.com OneWord.mp3.html

Ако ја сакаш на CD, изрежија Very Happy Very Happy

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Барам песна!!! Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Барам песна!!! Empty Re: Барам песна!!!

Пишување by Александар on Вто Jул 15 2008, 11:46

Kosta напиша:Аце, еве ја песната:

rapidshare.com OneWord.mp3.html

Ако ја сакаш на CD, изрежија Very Happy Very Happy

thx bro
Александар
Александар
Македонија

Расположение : Барам песна!!! In_Love
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Барам песна!!! Empty Re: Барам песна!!!

Пишување by Александар on Пет Jул 25 2008, 15:20

Parketi - Strawberry (наш бенд, незнам зш али ако ја има некој дајте линк)
Александар
Александар
Македонија

Расположение : Барам песна!!! In_Love
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Барам песна!!! Empty Re: Барам песна!!!

Пишување by Kosta on Саб Jул 26 2008, 02:22

Ја има Jimmy мислам....

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Барам песна!!! Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Барам песна!!! Empty Re: Барам песна!!!

Пишување by Kosta on Вто Сеп 16 2008, 03:16

Кој ја има од Зафир Хаџиманов она песнана:

Како Вардар ќе дотечам, на раце ќе те однесам, како Шара ќе израсне љубовта наша голема ...

Плс тој што ја има нека ми ја даде, многу ќе му сум благодарен..

Е ова:


_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Барам песна!!! Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Барам песна!!! Empty Re: Барам песна!!!

Пишување by Jimmy on Чет Сеп 18 2008, 22:30

Jimmy има се
Jimmy
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Барам песна!!! Empty Re: Барам песна!!!

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Чет Сеп 18 2008, 22:52

jimmy мисли дека има се :pos:
HalfGrown_IDIOT
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение : Барам песна!!! Cool
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Барам песна!!! Empty Re: Барам песна!!!

Пишување by Jimmy on Пет Сеп 19 2008, 04:15

има има ама сеа е пензионер и одмара у пензионерските денови
Jimmy
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Барам песна!!! Empty Барам песна!!!!

Пишување by borisd on Вто Мар 31 2009, 21:29

Дали некој могуче е да ја има следнава песна и ако ја има нека ја аплоадира на рапидшер, многу ке му сум благодарен!
Песната оди вака :
"Ако ти е тешко и имаш тежок ден
Барајте го Кире Бананамен"

:133: :133: :133: :133: :133: :133: :133: :133:


ФАЛАААА!!!!!!!!!!!!
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Барам песна!!! Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Барам песна!!! Empty Re: Барам песна!!!

Пишување by Kosta on Сре Апр 01 2009, 10:47

Кај ти текна на ова песна :pos: :pos:

Ја има воопшто по youtube -ов ?

PS: Има ваква тема, ќе ги спојам мислењата

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Барам песна!!! Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Барам песна!!! Empty Re: Барам песна!!!

Пишување by borisd on Сре Апр 01 2009, 11:07

Не видов дека имала тема ваква Very Happy

Ја немат на јутуб :S Од Златно Славејче е иначе, мала помош
Озбилен сум за песнава!
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Барам песна!!! Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Барам песна!!! Empty Re: Барам песна!!!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот