Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Најлуда работа која би ја направиле за пари е...

Go down

Најлуда работа која би ја направиле за пари е...

Пишување by ~The Vampire~ on Саб Мар 01 2008, 02:29

Насловот на темата кажува се! Што би направиле еве да речиме за една гоооолема сума на пари? милиони се во прашање! Very Happy а? ајде малку фантазија
Very Happy јас на пример би седела на -15 еве цела вечер надвор...по куси ракави :ljolj:
Друго, би останала навечер во некоја спуки куќа сама....брррр Shocked скокам од на мост в дрим
:ljolj: :ljolj: А на што сте вие спремни за милиончиња ај да ве видам Smile
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најлуда работа која би ја направиле за пари е...

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Саб Мар 01 2008, 02:31

Pa bi pravel se za milioni so ne mi go zagrozvit zivotov Very Happy
avatar
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најлуда работа која би ја направиле за пари е...

Пишување by MaX on Саб Мар 01 2008, 02:34

Јас би се пријаваил во Џекес!!!

А ~The Vampire~,јас за бес пари би одел во таква куќа Very Happy
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најлуда работа која би ја направиле за пари е...

Пишување by ~The Vampire~ on Саб Мар 01 2008, 02:35

MaX напиша:Јас би се пријаваил во Џекес!!!

А ~The Vampire~,јас за бес пари би одел во таква куќа Very Happy

ау сама не не никогаш!! страв ми е....да имам друштво да сакам :laugh:
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најлуда работа која би ја направиле за пари е...

Пишување by Just*a*Girl on Саб Мар 01 2008, 02:36

мн. повеќе работи би направила без да ми понудат пари...свесни сме дека сите трчаат по парите,лакомат,крадат итн...ама сепак,се безвредна хартија (2 милиметри )...ама ете кратко и јасно: Ништо! имам доволно и не би ризикувала за пари :laugh:
avatar
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 24
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најлуда работа која би ја направиле за пари е...

Пишување by MaX on Саб Мар 01 2008, 02:39

Just*a*Girl напиша:мн. повеќе работи би направила без да ми понудат пари...свесни сме дека сите трчаат по парите,лакомат,крадат итн...ама сепак,се безвредна хартија (2 милиметри )...ама ете кратко и јасно: Ништо! имам доволно и не би ризикувала за пари :laugh:

Ни го рече сега Very Happy
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најлуда работа која би ја направиле за пари е...

Пишување by ~The Vampire~ on Саб Мар 01 2008, 02:40

Just*a*Girl напиша:мн. повеќе работи би направила без да ми понудат пари...свесни сме дека сите трчаат по парите,лакомат,крадат итн...ама сепак,се безвредна хартија (2 милиметри )...ама ете кратко и јасно: Ништо! имам доволно и не би ризикувала за пари :laugh:
безвредна хартија? и донт тинк соу! ајде ајде никој не би одбил милиончиња за една работа само да ја направи....зато реков фантазирајте малце Very Happy
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најлуда работа која би ја направиле за пари е...

Пишување by Just*a*Girl on Саб Мар 01 2008, 02:42

:laugh: :laugh: океј тогаш...то шо ќе ми речат де :laugh:
avatar
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 24
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најлуда работа која би ја направиле за пари е...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот