Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Колку деца сакате и омилени имиња! :)

Go down

Колку деца сакате и омилени имиња! :)

Пишување by ~The Vampire~ on Пет Фед 29 2008, 14:44

Колку деца би сакале да имате во иднина и какви имиња би им ставиле...? Very Happy
Јас сакам две деца, ( е сега какви биле да се здрави и живи ама би сакала машко и женско) Smile
Омилено име ми е Валентино и обавезно така ќе се викам син ми (ако го имам) Smile
Други омилени ми се Лука, Ана Марија, Екатерина, Меланија... :amor2:
avatar
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение :
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 28
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку деца сакате и омилени имиња! :)

Пишување by Jimmy on Пет Фед 29 2008, 15:04

јас сакам да имам две и тоа близнаци не е важно во која комбинација Very Happy , а омилени имиња ми се Бојана, Симона, ВАЛЕРИЈА , машки Давид, Давор и други
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку деца сакате и омилени имиња! :)

Пишување by Kosta on Пет Фед 29 2008, 16:35

Па, две сакам.

А омилени имиња: Стефан, Александар, Марија, Јасмина и тн

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку деца сакате и омилени имиња! :)

Пишување by MaX on Пет Фед 29 2008, 21:41

Јас сакам две исто така машко поголеми и женско
машкото-Златко или Демјан,а женското-Моника
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку деца сакате и омилени имиња! :)

Пишување by Just*a*Girl on Пет Фед 29 2008, 22:33

машко поголемо-Александар,Давид,Давор или Марко..
и женско помало-Валерија,Јована или Стефанија...
avatar
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 24
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Колку деца сакате и омилени имиња! :)

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот