Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Агарта????

Go down

Агарта????

Пишување by Jimmy on Пон Фед 25 2008, 23:31

Дали сте чуле за Агарта??? постојат две легенди за Агарта:

според првата легенда Агарта е тајна земја/град кај што живее КРАЛОТ НА СВЕТОТ заедно со психички најспособните и најинтелегентните луѓе.

според втората легенда Агарта е подземната цивилизација на драконите - луѓе со змиско тело со кои ариевците војувале долго време и ги победиле. Тие се повлекле во подземјето и таму развиле своја цивилизација. Всушност тоа е симбол на скриените тајни демонски друштва.Нејзината локација ја истражувале и Сталин и Хитлер.

па да слушнам ваши мислења Very Happy Very Happy
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Агарта????

Пишување by 1MM0rtalis on Пон Фед 25 2008, 23:38

хм искрено знам нешто ама сосем малце поточно само ова што го напиша на толку сум ограничен па ако имаш време или некои сознанија плус те молам постави ги на форумов баш ме заинтересира
avatar
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Агарта????

Пишување by MaX on Вто Фед 26 2008, 22:00

Лол глупости
avatar
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение :
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 33
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Агарта????

Пишување by Jimmy on Сре Фед 27 2008, 03:35

MaX напиша:Лол глупости

MaX прогуглај и види што ќе најдеш за Агарта па после пиши глупости или не Very Happy
avatar
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Агарта????

Пишување by ...always on my own... on Пон Јан 05 2009, 17:46

imam slusnato samo deka agarta e nekojasi tajna zemja,nekoi velat deka se naoga na tibet,pod zemja ili vo druga dimenzija.a lugeto sto ziveat vo agarta bile navodno mnogu sposobni citale misli i sl.e sega dali e tocno...

...always on my own...
Почетник
Почетник

Female
Aquarius

Расположение :
Треснал Глупости : 23
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : strumica
Ден на регистрирање : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Агарта????

Пишување by ...always on my own... on Пон Јан 05 2009, 17:48

inaku, nesto tuka mi se povrzuva....tibet asocira na budizam-meditacija-prosvetluvanje.... pa....

...always on my own...
Почетник
Почетник

Female
Aquarius

Расположение :
Треснал Глупости : 23
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : strumica
Ден на регистрирање : 2009-01-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

За Агарта

Пишување by beret on Саб Сеп 12 2009, 20:17

На мене ми личи како да е вистина,имено нацистиве посебно еден таен отсек од SS-waffen биле задолжени за такви испитувања и мистерии,нешто слично како во почетокот на филмот ---"Hell-boy"---
Можно е зошто да не,а можно е и овие од Агарта да се некој алиенси за кои знаеле малкумина.
avatar
beret
Почетник
Почетник

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 2
Поени : 2
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 44
Се наоѓам : Radovis
Ден на регистрирање : 2009-08-31

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Агарта????

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот