Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Taksirat 9

Go down

Taksirat 9 Empty Taksirat 9

Пишување by Kamasutra on Саб Дек 15 2007, 18:55

Mozam da vi kazam samo za poslednata vecer poso i na taa vecer bev..I Ludilo..Prvo se zagreavme so Hladno Pivo...posle niv vo drugata hala sledea Dubioza Kolektiv i napravija Bum..Svaka im Chas na deckite zakon bea Im pustam raka...i dodeka go chekav Tiga sledeja i PMG so pretpoznatlivata nivna Skopjanka...Celosen zaklucok od vecerta: Bese extra od mene chista desetka...
Kamasutra
Kamasutra
Студент
Студент

Male
Aries

Треснал Глупости : 38
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-09-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Taksirat 9 Empty Re: Taksirat 9

Пишување by Kosta on Саб Дек 15 2007, 23:01

Имаш тема за таксират тука
http://najforumce.com/forum-f2/topic-t262.htm

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Taksirat 9 Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Taksirat 9 Empty Re: Taksirat 9

Пишување by Kamasutra on Пон Дек 17 2007, 05:51

imam ama e stavena na pogreshno mesto...
Kamasutra
Kamasutra
Студент
Студент

Male
Aries

Треснал Глупости : 38
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-09-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Taksirat 9 Empty Re: Taksirat 9

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот