Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

OFFICE goes ONLINE !

Go down

OFFICE goes ONLINE ! Empty OFFICE goes ONLINE !

Пишување by Vlado-Tornado on Вто Дек 11 2007, 14:19

http://www.live-documents.com/

еве го линкот за сајтот кој ветува онлајн верзија на MS OFFICE пакетот. Основач е истиот тип кој го има направено hotmail клиентот. На сајтот меѓу другото, стои:
„Иако апликацијата функционира врз основа на апликации на Мајкрософт, Microsoft Corporation не учествуваат во нејзиниот развој или во било кој друг аспект. Ти благодариме, Microsoft!“. Во меѓувреме, Microsoft најавува online верзија за MS Office 2007 - со што започнува интеграцијата на десктоп со веб апликациите.

Сервисот сеуште не е активен, но можете да се најавите и да очекувате дека ќе бидете меѓу првите кои ќе видите како тоа функционише. Не можев да најдам дали се плаќа Sad
Vlado-Tornado
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 33
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

OFFICE goes ONLINE ! Empty Re: OFFICE goes ONLINE !

Пишување by Kosta on Сре Дек 12 2007, 00:01

Ова баш ти го пишев и кога кажа за Photoshop дека оди онлине

Се плашам дека ова ќе се деси со многу апликации Very Happy

Damn true Very Happy

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : OFFICE goes ONLINE ! Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот