Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Вибратор од 40.000 евра

Go down

Вибратор од 40.000 евра Empty Вибратор од 40.000 евра

Пишување by GBL on Сре Мар 31 2010, 18:19

Француски јувелир ја претстави најскапата секс играчка на светот - вибратор направен од бело злато и украсен со 117 дијаманти, кој во средината има дијамантски прстен.

Вибратор од 40.000 евра Vib

Луксузната играчката за секс која е направена од 18-каратно бело злато е дело на дизајнерот Жан Франсоа Токарс и чини 40.000 евра.

Според нејзиниот креатор, играчката е наменета за "луѓе кои сакаат да ја изразат нивната љубов на посебен начин".

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Вибратор од 40.000 евра Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот