Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Том Круз сака да биде каубој

Go down

Том Круз сака да биде каубој

Пишување by GBL on Пет Мар 26 2010, 21:57

Том Круз е во преговори за да глуми каубој во нов филмКруз до сега имал разноразни улоги, а филмот "Paper Wings" би требало да биде неговиот прв вестерн филм. Ако прифати да биде дел од овој филмски проект, друштво ќе му прави и глумицата Риси Витерспун.

Оваа вест ја објавил LA Times и пишува дека Риси во својата кариера имала искуство кога е кантри музиката во прашање со оглед на фактот во биографијата на Џони Кеш, "Walk The Line".

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот