Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

ФОТО Задница која го освои интернетот

Go down

ФОТО Задница која го освои интернетот Empty ФОТО Задница која го освои интернетот

Пишување by GBL on Сре Мар 24 2010, 01:03

Тахитицора е уметничко име на гордата сопственичка на моментално најгледаната и најдобрата задница на интернет. Нејзиното видео за кратко време имало 900 000 посети, а по тој повод истраживме кој се крие позади совршената задница.

Видеото кое покажува како Тахитицора игра XBox облечена само во танга и краток топик стана хит на интернет, па во првите 5 дена имала 500 000 посети и скоро милион до денес. Ова е доволна причина да се дознае која е личноста со совршената задница.

Тахитицора е од Мајами, вистинското име и е Королина, има 25 години, висока е 168 сантиметри, тешка 54 килограми. Пропорциите и се 85-65-90, смеѓа коса, повремено работи како модел и во последните 4 години има снимено бројни едиторијали за веб страни и списанија. Кога не позира, таа работи како агент.

Ако подобро размислиме, сигурни сме дека Королина би ја освоила титулата за "Задница на годината" на планетарно ниво, но само кога би се пријавила. Да не должиме, погледнете ја задницата на Королина.

ФОТО Задница која го освои интернетот Tahiticora-zadnica-najdobra-momentalno+_01
ФОТО Задница која го освои интернетот Tahiticora-zadnica-najdobra-momentalno+_02
ФОТО Задница која го освои интернетот Tahiticora-zadnica-najdobra-momentalno+_03
ФОТО Задница која го освои интернетот Tahiticora-zadnica-najdobra-momentalno+_04
ФОТО Задница која го освои интернетот Tahiticora-zadnica-najdobra-momentalno+_05
ФОТО Задница која го освои интернетот Tahiticora-zadnica-najdobra-momentalno+_06
ФОТО Задница која го освои интернетот Tahiticora-zadnica-najdobra-momentalno+_07
ФОТО Задница која го освои интернетот Tahiticora-zadnica-najdobra-momentalno+_08
ФОТО Задница која го освои интернетот Tahiticora-zadnica-najdobra-momentalno+_09
ФОТО Задница која го освои интернетот Tahiticora-zadnica-najdobra-momentalno+_10
ФОТО Задница која го освои интернетот Tahiticora-zadnica-najdobra-momentalno+_11
ФОТО Задница која го освои интернетот Tahiticora-zadnica-najdobra-momentalno+_12
ФОТО Задница која го освои интернетот Tahiticora-zadnica-najdobra-momentalno+_13

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : ФОТО Задница која го освои интернетот Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ФОТО Задница која го освои интернетот Empty Re: ФОТО Задница која го освои интернетот

Пишување by a-ce on Сре Апр 07 2010, 13:45

srce kolkavasi imas decko moze da mi dades br sakas somene da mi bides devojka pisimi

a-ce
Почетник
Почетник

Male
Leo

Треснал Глупости : 3
Поени : 3
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : stip
Ден на регистрирање : 2010-04-07

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот